Przewodnik turystyczny dla strony www hotelu

Rynek nowych technologii rozszerzył się o ciekawą propozycję dla branży hotelarskiej. CityInspire S.A. , polska spółka – właściciel portalu turystycznego PlaceKnow.com – pozwala właścicielom obiektów noclegowych na umieszczenie na własnej stronie internetowej interaktywnego przewodnika po okolicy hotelu.

Przewodnik to zdecydowanie lepsza forma mało atrakcyjnej zakładki „Okolica”, gdzie znajduje się ogólny opis o regionie. Nowy interaktywny przewodnik zapewnia dodatkowe korzyści – przede wszystkim hotelom, jak i samym gościom.

Przewodnik można zaimplementować na stronie internetowej poprzez wstawienie unikalnego kodu w bardzo łatwy i przystępny sposób. Co również ważne dla dzisiejszego mobilnego świata, świetnie sprawdza się także w wersjach mobilnych stron internetowych.

Stworzony przewodnik udostępnia wszystkie atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca w okolicy -zasięg wynosi nawet 50km od hotelu. Miejsca są skategoryzowane wg upodobań turystów. Odnajdziemy w niej m.in. najlepsze miejsca na wyjazd z rodziną, parki rozrywki, restauracje, muzea czy obiekty sportowe. Każda atrakcja, którą znajdziemy zawiera podstawowe informacje, ale również jest rozszerzona o min. cenniki biletów, godziny otwarcia czy chociażby trasę dojazdu bezpośrednio z hotelu, wraz z oszacowaniem przybliżonego czasu podróży.

Interfejs przewodnika jest w pełni kompatybilny z identyfikacją wizualną hotelu – podkreśla to przede wszystkim unikalność oraz indywidualny charakter oprogramowania. Przewodnik może też być wyposażony w takie funkcjonalności jak: wielojęzyczność, vouchery czy funkcje drukowania przewodnika.

Naszym głównym celem było stworzenie narzędzia spełniającej potrzeby gościa hotelowego, który przyjeżdża do hotelu nie tylko odpoczywać ale także zwiedzać i poznawać nowe miejsca. W swoich planach nie zapomnieliśmy także o hotelach, dla których przewodnik stanowi funkcjonalne uzupełnienie oferty ich usług –mówi Łukasz Sobański, CEO CityInspire S.A. – Dedykowane platformy turystyczne dla hoteli to trend, który pierwszy raz zaistniał w zeszłym roku.

Zawartość przewodników, jest unikalna – ze względu na atrakcyjne przedstawienie informacji oraz na opisy i materiały, które są w dużym stopniu tworzone przez społeczność podróżników. To oni udostępniają zdjęcia atrakcji, a także opinie pozwalające lepiej kategoryzować miejsca. Poprzez integracje z platformą PlaceKnow.com przewodnik korzysta z wiedzy ponad 7 tyś. podróżników, którzy dodali 250 tyś. zdjęć atrakcji turystycznych.

Więcej informacji na: www.przewodnikdlahotelu.pl/

Źródło: Materiały prasoweMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl