Szkolenia i konferencje na pokładzie promów Finnlines.com

Finnlines Polska Sp.z o.o. właściciel witryny www.finnlines.com oraz operator świadczący usługi przewozowe zarówno frachtu jak i pasażerskie na morzach Bałtyckim i Północnym poinformował o rozpoczęciu regularnych rejsów na trasie Gdynia – Helsinki i Gdynia – Travemünde.

Wiadomo, do czego służą promy. Ale czy na pewno?
Na stronie internetowej firmy znalazłem bowiem informację, która przykuła moją uwagę: możliwość zorganizowania na promie szkolenia lub konferencji.

Potrzebujesz miejsca na odbycie:

  • spotkań, w spokojnym miejscu z niewielkimi przerwami?
  • burzy mózgów?
  • intensywnego kursu językowego?
  • negocjacji w sprawie szczegółów wielkiego projektu lub po prostu chcesz uczcić dobrze wykonaną robotę
…zrób to na pokładzie! Jeśli bukowane z wyprzedzeniem, sale konferencyjne są dostępne w taryfie płatnych grup bez dodatkowych opłat.

Nowe statki mają dobrze wyposażone sale konferencyjne dla maksymalnie 50 uczestników. Ich układ może być tak zorganizowany aby stworzyć z jednego dużego obszaru (142 metrów kw.), dwie oddzielne sale (107 i 35 m kw.) lub trzy sale konferencyjne (72, 35 i 35 m kw.)

Oprócz podstawowych elementów obiektu konferencyjnego, wyposażenie techniczne w sali konferencyjnej obejmuje odtwarzacze DVD, projektory, ekrany i głośniki.

O swoich usługach Finnlines pisze na swojej stronie w sposób, który sprawia, że aż mamy ochotę przekonać się, jak to jest w rzeczywistości:
„Przyjdź i doznaj spokojnej podróży na statku. Będziesz podróżować komfortowo w kabinie, cieszyć się pięknymi widokami i smakiem niesamowitej żywności w restauracji buffetowej. W zależności od statku, masz możliwość korzystania z siłowni i sauny za darmo, poświęcenia trochę czasu na zakupy lub po prostu odpoczywaj w barze. W słoneczny dzień, nie ma nic lepszego niż siedzenie na pokładzie i podziwianie widoków. Dla młodszych pasażerów na statku są pokoje do zabaw i pokoje z grami.
Nasza załoga jest zaangażowana w to by uzyskać jak najwyższą jakość usług.”

Trochę faktów o statkach Finnlines:

Statki klasy Star – Finnstar, Finnlady, Finnmaid, Nordlink i Europalink
Nowoczesne statki klasy Star przewożą 500 pasażerów. Nowe statki mają doskonałe wyposażenie i usługi: restauracje buffet, bar, sklep na pokładzie, siłownie i saune z jacuzzi zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Wszystkie obiekty i usługi są na pokładzie 11.

Kabiny
Istnieje dziewięć kategorii kabin do wyboru, w tym kabiny dla pasażerów z zaburzeniami mobilności, jak również dla pasażerów podróżujących ze zwierzętami. Rozmiary kabin wahają się od 10m2 do 38m2. Dla podróżujących rodzin mamy wielkie możliwości zakwaterowania. Możesz zdecydować się na pokój, w którym oprócz podwójnego łóżka jest łóżko piętrowe lub na dwie kabiny połączone drzwiami. Wszystkie kabiny posiadają własne WC / prysznic, TV satelitarną i telefon. Kabiny znajdują się na 7-9 pokładzie.

Posiłki
Statki Finnlines’a są znane z doskonałych posiłków. Posiłki serwowane są w samoobsługowej restauracji buffetowej. Menu opiera się na znanych przepisach z fińskiej i niemieckiej kuchni. Mleko, woda i soki owocowe są bezpłatne i podawane z posiłkami. Piwo, wino i inne napoje alkoholowe można nabyć w barze restauracji. Godziny posiłków różnią się w zależności od portu z którego wypływa statek.

Finnlines zaprosił redakcję drogowskaz.com.pl na study tour – obejrzymy cały statek podczas rejsu do Helslinek, ale przede wszystkim zwrócimy uwagę na dostosowanie statku do organizowania szkoleń i konferencji. Oczywiście zdamy relację, bo temat jest tym bardziej ciekawy, że szkolenie lub konferencja na promie na pewno zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięćMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl