e-Travel Forum 2008

W dniach 29-30 stycznia 2008 r. w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja „” poświęcona wyzwaniom, jakie stwarza obecnie internet wobec całej branży turystycznej, w tym sprzedaży ofert turystycznych przez internet, a także nowych szans i możliwości wynikających z upowszechniania dostępu do internetu. Będzie to pierwsza na tę skalę konferencja z zakresu e-commerce w branży turystycznej. Uczestnikami będą menedżerowie biur podróży, hoteli, linii lotniczych, przewoźników kolejowych, autobusowych, promowych, a także reprezentanci uczelni oraz firm ubezpieczeniowych i finansowych.

Kilkudziesięciu mówców z firm o największym doświadczeniu, w tym portali i firm telekomunikacyjnych, przedstawią najlepsze internetowe strategie dla firm turystycznych, narzędzia sprzedaży zdalnej, nowe możliwości współpracy w sieci oraz efektywne, praktyczne rozwiązania dla skutecznej sprzedaży ofert turystycznych, biletów lotniczych, kolejowych, promowych i autobusowych.

Tematy paneli i prezentacji obejmują obecne trendy w e-commerce, dostępne technologie, dobór źródeł informacji o kliencie oraz zasad analiz zachowań klientów, niuanse dziennikarstwa obywatelskiego pozwalającego na tworzenie tresci stron internetowych przez samych internautów, pozycjonowanie i reklamę w internecie poprzez wyszukiwarki internetowe i programy partnerskie, obsługę klienta poprzez contact center, systemy zarządzania i gromadzenia informacji handlowych CRM, tworzenie oferty dla firm (B2B), przestrzeganie standardów usability w tworzeniu stron internetowych – przystępności dla odbiorcy. Konferencja stwarza wyjątkową szansę poznania ekspertów specjalizujących się w tych nowych dziedzinach oraz firm oferujących usługi, które mogą zadecydować o losach firm w warunkach narastającej globalnej konkurencji, w szczególności w branży turystycznej.

Partnerem merytorycznym jest firma Amadeus , obchodząca 20 lat istnienia i 15-lecie działania na rynku polskim. Konferencje wspiera Elvia, specjalizująca się w ubezpieczeniach podróżnych. Patronat nad konferencją objęły Organizacja Turystyczna, Izba Turystyki, Federacja Regionalnych Organizacji Turystycznych, Stowarzyszenie Menedżerów Call Center, IAB oraz liczne media.

Wszelkie informacje dostępne są na www.e-travelforum.plMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl