Partnerzy

Partnerzy serwisu drogowskaz.com.pl to:

Partneris Partneris

Partneris.pl jest platformą programów partnerskich za pośrednictwem której sprzedawcy mogą promować swoje produkty i usługi na tysiącach stron internetowych, płacąc tylko za efekt. Partneris.pl opracował specjalistyczne oprogramowanie, które dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb sprzedawców i wielu możliwościom konfiguracyjnym pozwoli na poprowadzenie własnego Programu Partnerskiego. W Programach Partnerskich wynagrodzenie przyznawane partnerom uzależnione jest od rzeczywistej sprzedaży zrealizowanej za ich pośrednictwem.

www.Partneris.pl

LinkiSponsorowane.edu.pl

Szkolenia z reklamy w Google Adwords skierowane są zarówno do osób prowadzących już własne kampanie reklamowe, jak również do tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z reklamą w wyszukiwarce Google. Na szkoleniu poruszane są tematy m.in. jak stworzyć poprawne konto AdWords, co należy zrobić, aby skutecznie zmodyfikować i zoptymalizować już istniejące kampanie, poruszane również są inne ciekawe tematy. Trenerzy prowadzący szkolenia posiadają certyfikaty Google AdWords Seminar Leader, które potwierdzają kompetencje w zakresie Google AdWords. Wiedza, którą przekazują podczas szkolenia, wynika z ich wieloletniego doświadczenia. Szkolenia organizowane są na terenie całej Polski w różnych miastach i terminach. W szkoleniu może wziąć udział każdy, kto chce zdobyć wiedzę jak samodzielnie zarządzać swoim kontem Google Adwords.

www.LinkiSponsorowane.edu.pl

NetSolutions Agencja Interaktywna Net Solutions

Net Solutions zajmuje się e-marketingiem. Specjalizuje się w prowadzeniu kampanii reklamowych w linkach sponsorowanych (głównie Google AdWords). Zajmuje się również usługą pozycjonowania w wynikach wyszukiwania Google i tworzeniem oprogramowań na zlecenie lub udostępnia własne programy. Net Solutions organizuje również szkolenia z zakresu obsługi kampanii Google Adwords na różnych poziomach zaawansowania. Główne narzędzia marketingowe, które stosuje Net Solutions to linki sponsorowane oraz pozycjonowanie.

www.NetSolutions.pl

RoiMonitor.pl RoiMonitor.pl

ROI Monitor pozwala na mierzenie efektywności kampanii marketingowych w internecie. Doskonale sprawdza się w różnych systemach PPC (linkach sponsorowanych), w mailingu, poprzez linki umieszczane na forach dyskusyjnych itd. Dzięki Roi Monitor analiza konwersji jest szybsza. Nie trzeba już analizować kilkudziesięciu systemów statystycznych, logować się do dwudziestu kont PPC, czy analizować dziesiątek raportów, zestawień, czy podsumowań. Mamy to wszystko w jednym miejscu. Zestawienia i raporty dostępne w aplikacji prezentują m.in. liczbę przekierowań, liczbę unikalnych użytkowników, liczbę transakcji bezpośrednich i pośrednich, wartość sprzedaży, zainwestowane środki i zysk. Liczne funkcje sprawiają, że Roi Monitor jest zaawansowanym narzędziem, lecz prostym w obsłudze.

www.RoiMonitor.pl

Myproject MyProject.pl

Aplikacja myproject.pl pozwala na szybsze, łatwiejsze i w pełni profesjonalne zarządzanie projektami w których uczestniczy wiele osób z różnych firm. Pozwala ona na trzymanie całej korespondencji dotyczącej najważniejszych projektów w jednym miejscu. Wszyscy biorący udział w takim projekcie mają dostęp do całej korespondencji ich dotyczącej. MyProject.pl jest aplikacją przeznaczoną dla małych i średnich firm z praktycznie dowolnej branży. MyProject.pl posiada kilka różnych poziomów dostępu, dzięki czemu można dowolnie ustalać uprawnienia poszczególnych użytkowników. Do każdego projektu istnieje możliwość przydzielania managerów, Informatyków i Klientów.

www.MyProject.pl

MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl