O nas

drogowskaz.com.pl opisuje bieżące i planowane wydarzenia na polskim rynku turystycznym. Obserwuje trendy na rynku światowym i analizuje ich wpływ na naszą rodzimą gospodarkę w kontekście rozwoju turystyki. Stanowi źródło informacji przeznaczone dla wszystkich dostawców usług turystycznych: od hoteli, przez linie lotnicze aż do wszelkich innych firm i organizacji tworzących produkty lub usługi przeznaczone dla osób zainteresowanych turystyką – zarówno prywatna, jak i biznesową. Duży nacisk kładzie na kanały dystrybucji, a więc biura podróży oraz systemy samoobsługowe, zwłaszcza internetowe. Publikuje wiele informacji poświęconych możliwościom finansowania przedsięwzięć oraz firm turystycznych.

Publikujemy tylko aktualne i najciekawsze, naszym zdaniem, informacje dotyczące promocji miast i regionów, biur podróży, hoteli, obiektów spa, turystyki biznesowej i systemów dystrybucji, tak by nasi czytelnicy mieli regularny dostęp do „najświeższych” i najbardziej interesujących newsów z branży turystycznej. W tym miejscu możemy się pochwalić tym, że na naszej stronie liczba artykułów przekroczyła już magiczny próg 1000, co stanowi niezwykle imponujący wynik.
Platforma drogowskaz.com.pl jest platformą komunikacji i wymiany informacji pomiędzy użytkownikami poszukującymi efektywnych narzędzi i rozwiązań problemów dotyczących branży turystycznej. Autorzy serwisu są praktykami rynku turystycznego, na co dzień związani z firmami doradczymi oraz polskim rynkiem turystycznym. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiałów zamieszczonych na stronach drogowskaz.com.pl w całości lub części bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji lub autora, jest zabronione. Szczegóły wykorzystania materiałów ustalane są w każdym przypadku indywidualnie z redakcją.

Redakcja:
04-013 Warszawa
ul. Międzyborska 89 lok. 4
kontakt@drogowskaz.com.pl
tel. +48 (22) 870-03-90
fax. +48 (22) 810-32-26

MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl