„I Ty możesz kupić LOT” – 300 tysięcy biletów w zimowej promocji LOT-u

„I Ty możesz kupić LOT” – Od dziś przez najbliższy tydzień ruszyła polskiego przewoźnika. W ofercie jest aż jest aż 300 tysięcy biletów, tańszych nawet do 50 %. dotyczy całej siatki połączeń PLL LOT.

Wszystkie bilety objęte promocją dostępne są stronie internetowej LOT-u – lot.com. Loty pomiędzy miastami europejskimi zaczynają się od 119 złotych, zaś loty za ocean np. do Nowego Jorku, Chicago czy Toronto od 1799 złotych, a do Pekina 1999 złotych – i to w obie strony! W zimowej promocji LOT-u dostępne są wszystkie kierunki przewoźnika, jak również tranzytowe z/do portów regionalnych przez Warszawę.

Zimowa Promocja PLL LOT - prev

Najtańsze bilety są w cenie:

– 119 złotych na trasie do Rygi.

– 293 złotych na trasie z Warszawy do Aten

– 379 złotych na trasie z Warszawy do Amsterdamu

– 399 złotych na trasie z Krakowa do Wiednia

– 399 złotych na trasie z Wrocławia do Frankfurtu

– 399 złotych na trasie z Gdańska do Frankfurtu

– 409 złotych na trasie z Warszawy do Paryża

Loty na trasach transatlantyckich LOT-u zaczynają się już od 1879 złotych w dwie strony!

Zimowa promocja obejmuje także rejsy z przesiadką w Warszawie z 37 rynków zagranicznych do wybranych miast na świecie w ramach siatki polskiego przewoźnika. Na każdym z tych rynków pasażerowie będą mogli skorzystać z 5 określonych połączeń tranzytowych przez Warszawę w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładowo, z Nowego Jorku, przez Warszawę, można polecieć do Larnaki, Budapesztu, Bukaresztu, Kijowa czy Lwowa już od 699 USD w dwie strony. Z Mińska natomiast do Nowego Jorku (499 EUR) Chicago (549 EUR), Toronto (549 EUR), Londynu i Brukseli (229 EUR).

Bilety można kupić zarówno online na lot.com, a także korzystając z mobilnej aplikacji na smartfony i tablety. Dostępne są także tradycyjnie, poprzez biura podróży, biurach i Call Center LOT. Całkowita cena biletu zakupionego na lot.com na bezpośredni rejs w obie strony, zawiera wszystkie dodatkowe opłaty.

Promocja dotyczy 300 tysięcy sprzedanych biletów i trwa od 21 do 28 listopada 2013 roku. PLL LOT informuje, że ceny mogą ulec zmianie w zależności od terminu zakupu biletu. Bilety oferowane w zimowej promocji dotyczą podróży w terminie od 21 listopada 2013 roku aż do 13 kwietnia 2014 roku.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl