Travelport i Boliviana de Aviación Air proponują nowe możliwości

oraz Boliviana de Aviación (BoA) podpisali wieloletnią umowę zacieśniającą współpracę. Czołowy dostawca systemów dystrybucji i rozwiązań e-commerce dla światowej branży turystycznej oraz flagowy boliwijski przewoźnik lotniczy wdrożyli możliwość sprzedaży oferty BoA za pośrednictwem systemów . Travelport został pierwszym i jak na razie jedynym globalnym dostawcą systemów dystrybucji, który umożliwia rezerwację oferty BoA swoim klientom. Dzięki temu biura podróży współpracujące z Travelport uzyskają przewagę nad konkurencją na rynku latynoamerykańskim.

Na całym świecie biura podróży korzystające z systemów Galileo, Worldspan i Apollo, a także internetowe biura podróży oraz firmy używające narzędzia do samodzielnej rezerwacji podróży służbowych (corporate booking tools, CBT), mają teraz możliwość korzystania z pełnej oferty linii BoA. Obejmuje to najkorzystniejsze taryfy zamieszczane w serwisie internetowym przewoźnika — zarówno na połączenia do największych miast w Boliwii, jak i na połączenia międzynarodowe, w tym do Buenos Aires, São Paulo i Madrytu.

Travelport_

Siedziba BoA mieści się w Cochabamba w Boliwii. Obecnie przewoźnik obsługuje połączenia w obu Amerykach oraz w Europie, w tym bezpośrednie połączenie na trasie Madryt-Santa Cruz samolotem Boeing 767. Z innych kierunków warto wymienić Sao Paulo i Buenos Aires.

„Stale rozwijamy naszą sieć połączeń, a współpraca z Travelport pozwoli nam dotrzeć z naszą ofertą do dużej grupy nowych klientów” powiedział Luis Velasco, dyrektor ds. marketingu w BoA. „Umowa obejmuje zarówno sprzedaż bezpośrednią, jak i narzędzie do e-rezerwacji w celu zaspokojenia potrzeb zarówno tradycyjnych biur podróży, jak i tych działających on-line”.

„Jesteśmy przekonani, że biura podróży korzystające z systemów Travelport odniosą wymierne korzyści dzięki dostępowi do oferty BoA za pośrednictwem systemów GDS firmy Travelport” powiedziała Erika Moore, dyrektor na region Ameryki Łacińskiej i Karaibów w firmie Travelport. „Cieszymy się z możliwości współpracy z tym rozwijającym się przewoźnikiem. Współpracy, która jednocześnie pomoże mu zrealizować jego cele biznesowe”.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl