Dreamlinerem na wakacje z Itaką i Rainbow Tours!

Od listopada LOT uruchamia bezpośrednie połączenia czarterowe Dreamlinerem do egzotycznych zakątków świata. Jest to możliwe dzięki współpracy polskiego przewoźnika z dwoma wiodącymi Biurami Podróży – Itaka i Rainbow Tours. To nie tylko jakość i komfort niedostępne do tej pory dla pasażerów latających na wakacje czarterami, ale przede wszystkim bezpośrednie i zdecydowanie krótsze połączenia.

Już 2 listopada LOT rozpocznie rejsy czarterowe najnowocześniejszym i najbardziej komfortowym samolotem w swojej flocie bezpośrednio z Warszawy do 7-miu wyjątkowo atrakcyjnych turystycznie zakątków świata. Osoby, które wykupiły pakiety wakacyjne u dwóch największych tour operatorów będą mogły wygodnie, zdecydowanie krócej i bez międzylądowań polecieć na pokładzie Boeinga 787 do Bangkoku, Colombo na Sri Lance, meksykańskiego Cancun, kubańskiego Varadero (Rainbow Tours) oraz Mombasy w Kenii, La Romana na Dominikanie czy Porlamar w Wenezueli (Itaka).

dreamliner

Ta współpraca pozwoli pasażerom na najszybszą i najwygodniejszą podroż w tak dalekie zakątki świata. To zupełnie nowa jakość w czarterach. Luksus, nowoczesność i… lot prosto do celu. To nasz ogromny atut we współpracy z biurami podróży, zwłaszcza, że alternatywą jest wielogodzinny rejs z międzylądowaniem – mówi rzecznik PLL LOT – Barbara Pijanowska-Kuras.

Jako pierwszy zostanie zrealizowany czarterowy rejs do Meksyku. Wylot został zaplanowany na 2 listopada, dwa dni później Dreamliner LOT-u poleci do Bangkoku i dalej w odstępie kilku dni na Dominikanę, Sri Lankę i Kubę, a na początku grudnia do Kenii i Wenezueli.

Dla PLL LOT to znakomity sposób na lepsze wykorzystanie samolotów długodystansowych w czasie mniej intensywnego sezonu zimowego. Dzięki temu, przechodzący trudną restrukturyzację polski przewoźnik wygeneruje kilkadziesiąt milionów dodatkowych przychodów.

LOT jest pierwszą europejską linią lotniczą, która wprowadziła do swojej floty samoloty Boeing 787 Dreamliner. To nie tylko najnowocześniejsza konstrukcja, rozwiązania zaawansowane technologicznie, obniżony poziom hałasu, czy mniejsze spalanie ale również bardziej przyjazne i komfortowe warunki dla pasażerów. To także Elite Fleet, czyli profesjonalna i wykwalifikowana załoga zapewniająca najwyższą jakość obsługi i całkowicie nowy standard podróży na trasach dalekiego zasięgu.

Wszystkie rozkładowe połączenia długodystansowe LOT-u (Nowy Jork, Chicago, Toronto, Pekin) od sierpnia są realizowane wyłącznie Dreamlinerami. W tej chwili PLL LOT ma 5 takich maszyn.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl