„Wielkie otwarcie niskich cen”- nowa kampania taktyczna Focus Hotels

28 października Focus Hotels rusza ze swoją nową kampanią taktyczną „Wielkie otwarcie niskich cen”. Koncept kreatywny projektu, skupia się na atrakcyjnej cenowo ofercie oraz nawiązuje do zbliżającego się otwarcia nowego hotelu Focus Katowice Chorzów. Po raz kolejny, w kampanii reklamowej wystąpi postać niedźwiadka, który zdobył już uznanie i nagrody w branży reklamowej oraz zaufanie odbiorców. Głównym celem przedsięwzięcia jest kierowanie ruchu na stronę źródłową marki oraz wzrost sprzedaży bezpośredniej.

„Wielkie otwarcie niskich cen” to kampania taktyczna polskiej sieci Focus Hotels, która startuje 28 października i potrwa do 20 listopada 2013 roku. W głównej mierze, działania skierowane będą do klienta biznesowego. Najważniejszymi celami kampanii, będzie kierowanie ruchu na stronę źródłową marki, zwiększenie udziału sprzedaży bezpośredniej, a także pozyskanie nowego portfolio klientów.

Plakat A3 Finalny-1

Jak sama nazwa kampanii wskazuje, działania skupione są na atrakcyjnej ofercie cenowej we wszystkich hotelach sieci, a sam projekt nawiązuje do zbliżającego się otwarcia hotelu Focus Katowice Chorzów – już w pierwszej połowie listopada 2013 r. Podczas trwania kampanii, między 28.10 a 20.11, klienci będą mogli dokonywać rezerwacji na okres od 31.10.2013 do 28.02.2014 po preferencyjnych warunkach. Ceny pokoi zaczynają się od 89 złotych w Bydgoszczy oraz od 109 w Szczecinie. Za dobę hotelową w Gdańsku, Łodzi oraz w nowym obiekcie Katowice Chorzów, klienci zapłacą już od 99 złotych za pokój jednoosobowy.

Zasięg kampanii jest ogólnopolski, a głównym kanałem komunikacyjnym będzie Internet. Sieć Focus Hotels, położyła także duży nacisk na cross promocję w swoich obiektach oraz szeroką komunikację na stronie źródłowej marki.

– Po raz kolejny zdecydowaliśmy się pójść śladami naszego niedźwiadka, który występował w poprzednich kampaniach. Można wręcz powiedzieć, że staje się on powoli naszym Brand Hero. Zdobył zaufanie odbiorców a także uznanie internautów w prestiżowym konkursie Idea Awards. Przy okazji najnowszego konceptu kreatywnego, staraliśmy się także nawiązać do zbliżającego się otwarcia hotelu Focus Katowice Chorzów- mówi Anna Krupa-Cristescu, kierownik marketingu sieci Focus Hotels.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl