Eurolot rozszerza dystrybucję we współpracy z Travelport

Umowa dystrybucyjna otwiera przed polskim regionalnym przewoźnikiem nowe perspektywy!

Firma , jeden z największych dostawców systemów dystrybucji i rozwiązań e-commerce dla światowej branży turystycznej, poinformowała o zawarciu umowy z polskim regionalnym przewoźnikiem Eurolot. Umowa przewiduje, że biura podróży współpracujące z firmą będą mogły rezerwować loty tego przewoźnika bezpośrednio w systemach GDS firmy .

indeks

Od 2011 roku Eurolot realizuje loty krajowe i zagraniczne ze swoich baz w Krakowie i Gdańsku. Strategią sprzedaży linii Eurolot jest udostępnianie oferty połączeń dla pasażerów z całego świata, którzy pragną podróżować po Europie i Polsce. System Travelport pozwoli zakupić bilety Eurolotu z poziomu wyszukiwarek i porównywarek internetowych – czyli segmentu Online Travel Agents, w którym Travelport ma silną pozycję w Europie wschodniej.

„Eurolot SA dążąc do poszerzenia dostępności oferty lotów regionalnych systematycznie pracuje nad wdrażaniem kolejnych kanałów dystrybucji i zwiększeniem sieci partnerów, za pośrednictwem których pasażerowie mogą dokonać zakupu biletów lotniczych” skomentował Jakub Szczepaniak, Manager Reservation Systems & IT w Eurolot SA. „Systemy GDS należące do Travelport znacząco zwiększą dostępność oferty Eurolot’u, obok tradycyjnych Agentów i Biur Podróży, zwłaszcza w segmencie Online Travel Agents, tj. wyszukiwarek i porównywarek internetowych.”

Travelport_

„Rozpoczęcie dystrybucji oferty Eurolot przez systemy Travelport jest wspaniałą wiadomością dla branży turystycznej w Polsce. To duży krok w rozwoju naszej oferty udostępnianej agentom oraz wzrost wartości dodanej kanałów dystrybucyjnych dla wszystkich współpracujących z nami dostawców. ” powiedział Robin Ranken, dyrektor Travelport ds. współpracy z liniami lotniczymi na Europę.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl