Rozpoczęły się Targi WorldHotel!

Dziś rozpoczęły VI Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2013. W dniach 2-4 października br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie producenci, dystrybutorzy i dostawcy rozwiązań, które mają zastosowanie w sektorze hotelarskim, spotkają się z przedstawicielami branży. Zarządzający obiektami noclegowymi będą mogli również wziąć udział w 12 szkoleniach i warsztatach poświęconych problematyce marketingu, zarządzania i obsługi klienta.

Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki objął Targi WorldHotel Honorowym Patronatem. Ich uroczyste otwarcie odbędzie się 2 października o godzinie 10.00 na scenie targowej. Wtedy też nagrodzeni zostaną laureaci prestiżowego konkursu Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora.

wh

Z kolei 3 października zostanie rozstrzygnięty konkurs na najlepszą ofertę Targów WorldHotel 2013 współorganizowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Zwycięzcom zostanie przyznane unikalne logo „The Best of WorldHotel 2013”.

Wszystko dla hotelu

Wśród niemal 100 wystawców zaprezentują się producenci i dystrybutorzy posiadający pełen wachlarz rozwiązań dla różnego typu obiektów noclegowych, zarówno dla dużych hoteli, butikowych, pensjonatów, jak i obiektów SPA&Wellness. Będą dostępne oferty z sektorów takich jak: wyposażenie i wystrój wnętrz; tekstylia i galanteria hotelowa; housekeeping; rozwiązania informatyczne; infrastruktura rekreacyjna; SPA&Wellness. W tegorocznej edycji wydarzenia do grona wystawców dołączyły również firmy dostarczające wyposażenie do sal restauracyjnych i barów, sal konferencyjnych, a także do „hoteli przyjaznych rodzinie”.

Obecni będą producenci i dystrybutorzy sprzętów kuchennych, mebli, oświetlenia, zaplecza restauracyjnego – od maszyn i urządzeń gastronomicznych poprzez meble ze stali nierdzewnej, zmywarki po zastawy stołowe i sztućce. Można będzie zapoznać się z ofertą akcesoriów dla hotelowego centrum rekreacyjnego czy rozwiązań w zakresie nowoczesnej stylizacji wnętrz. Na WorldHotel będą przedstawiciele firm oferujących usługi dla hoteli, m.in. pralnicze czy utrzymania czystości, a także spółki dostarczające oprogramowanie, usługi z zakresu rachunkowości zarządczej oraz doradztwa finansowego.

Na bieżąco z trendami – szkolenia i warsztaty

W założeniu organizatora, firmy MT Targi Polska, targi to nie tylko miejsce prezentacji oferty wystawców, ale również platforma do wymiany poglądów, rozmów z innymi profesjonalistami i możliwość poszerzania wiedzy. W czasie trzech dni imprezy odbędzie się łącznie 12 szkoleń, warsztatów i wykładów, które pozwolą poznać najnowsze trendy w zarządzaniu czy działaniach marketingowych.

Osoby, które nie dokonały rejestracji online mogą zarejestrować się na miejscu. Zakupiony bilet wstępu upoważnia również do zwiedzania V Targów Event oraz I Targów Christmas Expo, które odbędą się równlegle z Targami WorldHotel. Więcej informacji na stronie www.worldhotel.pl.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl