Nowe ułatwienie dla podróżnych – płatność gotówką na pokładach LOT-u

Już od niedzieli 15 września br., na wszystkich rejsach europejskich i dalekodystansowych LOT-u, pasażerowie będą mogli płacić gotówką za produkty oferowane na pokładzie samolotów.

LOT chcąc ułatwić pasażerom korzystanie z nowej oferty serwisu pokładowego „LOT Gourmet” na trasach europejskich, wprowadza możliwość płatności gotówką.

Pierwsze tygodnie pokazują, że pasażerowie pozytywnie przyjęli naszą nową ofertę i doceniają radykalną zmianę jakości – posiłki są smaczniejsze i bardziej różnorodne, a ceny atrakcyjne i zdecydowanie niższe od tych na lotniskach czy w innych liniach oferujących płatne posiłki – mówi Michał Leman, dyrektor Marketingu i Produktu PLL LOT S.A. Uruchomienie płatności gotówką na pokładach samolotów nie było łatwe, ale dołożyliśmy wszelkich starań, by jak najszybciej wdrożyć takie rozwiązanie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów – dodaje Michał Leman.

Polski przewoźnik wprowadził serwis „LOT Gourmet” na rejsach krótko i średniodystansowych z początkiem sierpnia. Do tej pory za produkty w ramach tej oferty można było płacić tylko kartą kredytową. Od 15 września br. będzie przyjmowana także płatność gotówką w polskich złotych, również w bilonie.

images

Podobne rozwiązanie zostanie wprowadzone tego samego dnia na wszystkich rejsach dalekodystansowych LOT-u. Podróżni będą mogli płacić nie tylko kartą kredytową i gotówką w polskich złotych, ale także innymi walutami (tylko w banknotach). Są to: euro, dolary amerykańskie, kanadyjskie, funty brytyjskie, franki szwajcarskie oraz korony duńskie, norweskie i szwedzkie. Od 15 września na „atlantykach” i na trasie do Pekinu zostaje bowiem wprowadzona w klasie ekonomicznej nowa oferta napojów alkoholowych i przekąsek jako „LOT Sky Bar”. Pasażerowie będą mieli szeroki wybór odpłatnych alkoholi, a także przekąsek m.in. mieszankę studencką Bakalland, Pringles Original i Paprika, Tomato Crisps Crispy oraz orzeszki ziemne Kraszki.

Warto podkreślić, że w bezpłatnym serwisie dla podróżnych klasy ekonomicznej podczas rejsów dalekodystansowych nadal pozostają napoje bezalkoholowe zimne i napoje gorące oraz wszystkie posiłki oferowane w trakcie lotu. W klasach Elite i Premium pełny serwis posiłków oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych pozostaje bezpłatny. Podobnie jest na trasach krótko i średniodystansowych w klasie biznes.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl