Ubezpieczenia podróżne dostępne na Eurolot.com

Mondial Assistance i Eurolot uruchomiły wspólną sprzedaż ubezpieczeń turystycznych w wersji on-line na stronie http://ubezpieczenia.eurolot.com.Polisy od kilku dni są dostępne także w systemie rezerwacji lotów przewoźnika. Z ubezpieczenia mogą skorzystać zarówno podróżujący w obrębie Polski, jak również klienci Eurolot korzystający z europejskiej siatki połączeń.

Oferowane produkty obejmują takie elementy jak koszty leczenia i assistance w podróży, ubezpieczenie NNW, oraz bagażu podróżnego i sprzętu sportowego. Klienci mogą też skorzystać z ubezpieczenia dobrze znanego turystom korzystającym z usług biur podróży, czyli ubezpieczenia rezygnacji z wyjazdu zagranicznego, gwarantującego zwrot kosztów biletów lotniczych. Co szczególnie ważne dla podróżujących z Eurolot po krajach europejskich, ubezpieczenie turystyczne pokrywa też świadczenia medyczne, których nie obejmuje Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawana przez NFZ (EKUZ).

indeks

Proces zakupowy w całości odbywa się on-line i składa się z 4 prostych kroków. Efektem jest przesłanie polisy na podany adres e-mail. Koszt podstawowego ubezpieczenia podróżnego zaczyna się już od 10 zł w przypadku lotów krajowych i 19 zł przy podróżach zagranicznych.

Mondial Assistance jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-serwisowej, specjalizującej się w ubezpieczeniach turystycznych i assistance. Obecnie z jej usług świadczonych na wszystkich kontynentach, korzysta 250 milionów ludzi. Mondial Assistance wykonuje 1 interwencję co 2 sekundy, tym samym pomagając 3 500 osobom w ciągu każdej godziny.

mondial

Eurolot SA jest operatorem świadczącym niskokosztowe usługi przewozowe między najważniejszymi portami regionalnymi w Polsce. Eurolot obsługuje także porty zagraniczne. Dysponuje nowoczesną flotą samolotów Bombardier Q400 NextGen systematycznie rozwijając sieci stałych połączeń lotniczych między głównymi portami regionalnymi w Polsce i Europie.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl