Ecco Holiday nawiązało współpracę z firmą HRS

Biuro podróży Ecco Holiday nawiązało współpracę z firmą HRS, która prowadzi elektroniczny system rezerwacji hotelowej o zasięgu światowym. Działa on w oparciu o bazę danych zawierającą informacje o ponad 250 000 hotelach we wszystkich kategoriach cenowych w Niemczech, Europie i na świecie. Oferta skierowana jest do osób podróżujących prywatnie oraz służbowo. To kolejny przykład reakcji Ecco Holiday na zmieniające się trendy rynkowe w turystyce wyjazdowej.

Popularna staje się organizacja wyjazdów we własnym zakresie. Indywidualny tryb podróżowania stanowi coraz częściej alternatywę dla zorganizowanych wyjazdów czarterowych. Choć obecnie jest to jeszcze niewielka skala, nie należy ignorować dynamicznie rozwijającego się segmentu konsumentów podróżujących na własną rękę.

ecco holiday

Szybką reakcją na zmiany w otoczeniu zewnętrznym ponownie wykazało się biuro Ecco Holiday. Już w ubiegłym roku, którego nie przetrwało wielu znaczących organizatorów, firma ograniczyła część produktu czarterowego i wprowadziła ofertę realizowaną liniami regularnymi. W ten sposób Ecco Holiday ograniczyło ryzyko branżowe i zrobiło pierwszy krok w kierunku turystyki indywidualnej. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę a wyjazdy tanimi liniami stały się dla klientów nowym rodzajem podróżowania, w sposób indywidualny, a jednocześnie zorganizowany. Inny środek transportu otworzył klientom drogę do nowych kierunków i dał możliwość sterowania długości pobytu.

Nawiązanie współpracy z firmą HRS ma na celu dotarcie do osób, które od początku do końca dokonują zakupu w sposób samodzielny. System HRS umożliwia bezpłatne dokonywanie bezpośrednich rezerwacji z natychmiastowym potwierdzeniem po aktualizowanych na bieżąco cenach specjalnych HRS. Ceny za pokój, wyświetlone dla wybranego hotelu, są gwarantowane w przypadku dokonania rezerwacji. Hotele w bazie HRS są selektywnie wybierane i muszą spełniać określone standardy. Baza hotelowa umożliwia klientowi rezerwację noclegu niemal w każdym kraju.

Współpraca z HRS daje nam dostęp do 250 000 hoteli na całym świecie. Trzeba się tam jednak jakoś dostać. – mówi Radosław Olek, Dyrektor Operacyjny Ecco Holiday – Nasi Klienci już mogą korzystać z wyszukiwarki biletów lotniczych i samodzielnie rezerwować przelot liniami rejsowymi. Od października oferta wyszukań zostanie wzbogacona o przeloty tanimi liniami. Dzięki temu, w jednym miejscu – na naszej stronie, Klient będzie mógł złożyć cały produkt samodzielnie a dodatkowo zamówić transfer czy wykupić ubezpieczenie. Preferujący kompleksowe rozwiązania i podróże w sposób zorganizowany, znajdą na naszej stronie gotowe pakiety, realizowane zarówno tanimi liniami, liniami rejsowymi i samolotami czarterowymi. Tak powinien, naszym zdaniem, w dzisiejszych czasach funkcjonować organizator wyjazdów.

Kooperacja z HRS ma także ogromne znacznie dla marki Ecco Business, należącej do Ecco Holiday, która specjalizuje się w organizacji podróży służbowych. W ramach umowy korporacyjnej, oprócz dostępu do ogromnej bazy hotelowej o zróżnicowanym standardzie, firma ma możliwość zakupu noclegów w cenach, które znacząco mogą obniżyć koszty delegacji. Oszczędność na poziomie około 10 %w skali roku, z czego średnio o 30% na samych tylko hotelach, już wzbudza ogromne zainteresowanie ofertą Ecco Business na rynku B2B.

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl