Helicopter.pl – największy operator śmigłowców w Polsce – lider usług lotniczych

Śmigłowiec zapewnia najszybszy i najwydajniejszy transport w celach biznesowych, rekreacyjnych oraz prestiżu. Do najbardziej palących potrzeb w biznesie należy zawsze szybkie i możliwe najbardziej komfortowe przemieszczanie się. Helikopter może lądować w miejscach, które są niedostępne dla samolotów i zapewnia transport w czasie, który pozostawia daleko w tyle transport samochodowy. Jedyne, czego potrzeba, to miejsce do lądowania o wymiarach 50 x 50 metrów. Zapewnia to swobodny dostęp do większości terenów turystycznych/kurortów, fabryk, oddziałów firm czy prywatnych posesji.

Helicopterpl_05

Firma Helicopter.pl powstała w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na wynajem śmigłowców oraz świadczenie usług indywidualnego transportu śmigłowcowego w Polsce – informuje nas Paweł Chmielewski, Sales Manager z Helicopter.pl. Rynek cały czas się rozwija, realizujemy coraz więcej lotów w miejsca gdzie samoloty rejsowe czy awionetki nie mogą dotrzeć.

Czas podróży helikopterem jest średnio 2 – 3 razy krótszy niż innymi środkami transportu drogowego, jednocześnie unika się problemów związanych z komunikacją drogową. Możliwość podróżowania w ramach usług air-taxi w biznesie okazuje się obecnie synonimem luksusu, jak i profesjonalizmu.

Helicopterpl_06

Helicopter.pl jest częścią grupy Heli Invest, która od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi lotnicze na polskim rynku. Priorytetem Helicopter.pl jest zapewnienie szybkiego, elastycznego, a przede wszystkim bezpiecznego transportu lotniczego. Firma realizuje loty śmigłowcami Eurocopter, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komfortem. Śmigłowce są ciche, wyposażone w luksusową kabinę i pilotowane przez doświadczonych pilotów. Kadrę firmy tworzą piloci z licencjami zawodowymi, instruktorzy pilotażu, każdy z doświadczeniem liczonym w tysiącach godzin nalotu.

Helicopter.pl w ramach swojej działalności realizuje:
– loty Air Taxi
– loty biznesowe
– loty widokowe
– filmowanie/fotografowanie z powietrza
– loty patrolowe
– oferty specjalne: loty do kurortów wypoczynkowych, zaręczyny w powietrzu, udział w eventach lub imprezach firmowych

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl