Airbusem A380 do Los Angeles i Hong Kongu

Uruchomiono sprzedaż biletów na loty legendarnym odrzutowcem Super Jumbo, który zasili flotę brytyjskiego przewoźnika już w lipcu 2013r. Pierwszą destynacją, dostępną dla pasażerów od 15 października będzie miasto sław, czyli Los Angeles. Następnym kierunkiem obsługiwanym przez dwupoziomowy samolot A380 będzie Hong Kong. Pasażerowie mają do wyboru podróż w jednej z czterech klas oferowanych przez British Airways: World Traveller, World Traveller Plus, Club World oraz First.

Wyjątkowe ceny

Ceny biletów na podróż dwupoziomowym Super Jumbo z Warszawy do Los Angeles i z powrotem, zaczynają się już od 2, 653 PLN w klasie ekonomicznej World Traveller. Za klasę ekonomiczną premium World Traveller Plus pasażerowie zapłacą 5,365 PLN. Koszt przelotu w klasie biznes Club World wynosi 13,752 PLN, natomiast najbardziej ekskluzywna klasa pierwsza First kosztuje 29,359 PLN. Warto zaznaczyć, iż wymienione ceny zawierają wszelkie opłaty lotniskowe i administracyjne.

Z przelotów na trasie Warszawa – Hong Kong pasażerowie będą mogli korzystać od 15 listopada 2013r. Ceny w obie strony ze wszystkimi opłatami zaczynają się już od 2,653 PLN w klasie ekonomicznej. Za 4,656 PLN pasażerowie polecą w klasie ekonomicznej premium. Klasa biznes kosztuje 10,187 PLN, a opcja lotu w klasie First jest dostępna za 27,050 PLN.

Wyjątkowa maszyna

Airbus A380 będzie największym samolotem brytyjskich linii lotniczych. Na swoim dwupoziomowym pokładzie zmieści 469 pasażerów. Podróżujący w klasie First będą siedzieć tuż za pokładem głównym, gdzie znajduje się 14 miejsc. Klienci lecący klasą Club World będą mogli wybierać pomiędzy 44 siedzeniami na pokładzie dolnym oraz 53 miejscami na pokładzie górnym. Klasa World Traveller Plus obejmuje razem 55 foteli. Pozostałe miejsca są przeznaczone dla klientów klasy ekonomicznej World Traveller.

Nowoczesny design samolotu sprawia, że start i lądowanie są praktycznie nieodczuwalne przez pasażerów, a maszyna pochłania znacznie mniej paliwa niż jej poprzednicy. British Airways zamówił łącznie 12 Airbusów A380, które do floty powietrznej dołączą do końca 2016 roku. Zakup, jest częścią 5-miliardowego długoterminowego planu inwestycyjnego. Wszystko po to, by uczynić podróż jak najbardziej komfortową.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl