Ruszyła sprzedaż oferty Neckermanna na Lato 2013

Ponad 90 wakacyjnych kierunków, bogata oferta z dojazdem własnym i z wylotem z lotnisk lokalnych oraz liczne nowości, w tym ciekawe propozycje na „niedrogie wakacje” – to wszystko znajdą klienci w pięciu najnowszych katalogach Neckermanna. Przy wcześniejszej rezerwacji oferty biuro podróży oferuje nawet 30% zniżki i wiele dodatkowych bonusów.

Już można zarezerwować letnie wakacje z Neckermannem. W najnowszej ofercie touroperatora znalazło się ponad 1500 hoteli na najatrakcyjniejszych wakacyjnych kierunkach. Nowościami w ofercie lotniczej z bezpośrednimi połączeniami z kraju są: Lanzarote, Chorwacja (Split i Riwiera Makarska) oraz mniej znane polskim klientom: Rumunia i Czarnogóra.

Neckermann jako pierwszy na rynku wprowadza loty z Warszawy do Tivatu, oddalonego jedynie o 20 minut od najatrakcyjniejszego czarnogórskiego kurortu, Budvy. Stąd tylko krok do takich światowych atrakcji jak Kotor czy Wyspa św. Stefana. Przystępne ceny w połączeniu z piaszczystymi plażami, znakomitą infrastrukturą hotelową, wyśmienitą bałkańską kuchnią mają stanowić najatrakcyjniejszą alternatywę na letni wypoczynek 2013 do innych znanych już kurortów.

– To na pewno alternatywa tańszego wyjazdu i ciekawa propozycja dla osób szukających nowości – mówi Tomasz Pędzik, dyrektor produktu Neckermann Polska. – W ostatnich latach wyraźnie zyskują na popularności miejsca, gdzie można spędzić wakacje atrakcyjnie i w dobrej cenie. Przykładem może być chociażby Bułgaria, która bardzo szybko stała się jednym z czołowych kierunków naszej oferty – dodaje.

Z myślą o klientach szukających wakacji w korzystnej cenie, Neckermann wprowadza również nową markę hotelową „Smartline”. To obiekty o sprawdzonym standardzie, wyróżniające się znakomitym stosunkiem ceny do jakości, dodatkowymi świadczeniami i unikalnym designem. Hotele „Smartline” znajdziemy na najpopularniejszych kierunkach wypoczynku jak Grecja, Hiszpania, Turcja, Egipt i Bułgaria.

W najbliższym sezonie biuro podróży zapewnia bezpośrednie połączenia czarterowe już z 11 lotnisk w Polsce, w tym po raz pierwszy z Lublina. Neckermann jako pierwszy na rynku oferuje możliwość rezerwacji Premium Class na rejsach czarterowych. Specjalny pakiet obejmuje m.in.: oddzielny check-in na polskich lotniskach, miejsca w pierwszych rzędach samolotu, dodatkowy bagaż oraz posiłki i napoje. Klienci będą mogli skorzystać z Premium Class na wybranych rejsach.

Jak co roku, również i w tym, Neckermann przygotował bogatą ofertę rodzinną wyróżniającą się zarówno infrastrukturą hotelową, formami wypoczynku, jak i atrakcyjnością pakietów cenowych. W specjalnym katalogu „Rodzinne wakacje” klienci znajdą najlepsze hotele wyspecjalizowane w goszczeniu rodzin z dziećmi. Ich atutem są doskonałe położenie, serwis, szeroki wybór pokoi rodzinnych oraz liczne atrakcje dla całej rodziny. Rodzinna oferta Neckermanna to 35 klubów Happy Events z wyjątkowym programem i opieką świetnie przygotowanych polskich animatorów. To także 7 najatrakcyjniejszych parków rozrywki w Europie oraz hit ubiegłego roku czyli Aquamania – hotele z najlepszymi parkami wodnymi i bogatym pakietem all inclusive.

– Choć Aquamania była całkowicie nową koncepcją na rynku, bardzo szybko zdobyła uznanie klientów – podsumowuje Tomasz Pędzik – W tym roku oferujemy już 57 tego typu obiektów na 16 kierunkach. Co istotne w wielu z nich będą również polscy animatorzy Happy Events – dodaje.

Neckermann oferuje wiele bonusów cenowych dla rodzin, w tym m.in.: stałe ceny dla dzieci i zniżki dla młodzieży nawet do 17 lat. Biuro podróży przygotowało też specjalną promocję „Dzieci O PLN + opłaty lotniskowe”, która objęła wybrane hotele i terminy. W ponad 300 obiektach dostępnych w ofercie z dojazdem własnym pobyt dzieci nawet do 14 roku życia jest darmowy.

Klienci Neckermanna będą mogli połączyć tradycyjny wypoczynek na plaży z uprawianiem sportów i zwiedzaniem. Touroperator rozwinął również ofertę city breaks i zaprasza na weekendowy wypoczynek już do 17 europejskich metropolii. W swojej ofercie biuro podróży posiada także specjalne ośrodki dla ludzi młodych (HIT Clubbing) oraz hotele tylko dla dorosłych. Neckermann kontynuuje program EuroSeniors oferując seniorom i osobom im towarzyszącym atrakcyjne cenowo pakiety wiosennych wakacji na Majorce, Minorce i Costa del Sol.

Biuro podróży oferuje wiele zniżek i dodatkowych bonusów. Oprócz upustów dla rodzin są to także atrakcyjne rabaty dla nowożeńców (do 10%) i seniorów (do 20%). Wykupując wakacje wcześniej można zaoszczędzić nawet do 30 %, przy czym największe zniżki obowiązują przy rezerwacji oferty do końca stycznia. Neckermann zapewnia wszystkim klientom bezpłatną gwarancję niezmiennej ceny.

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl