Nowa akcja promocyjna Poznania i Autostrady Wielkopolskie

Każdy kierowca, który zachowa paragon za przejazd koncesyjnym odcinkiem autostrady A2, będzie mógł go wymienić na turystyczną książeczkę rabatową Poznania. To najnowszy pomysł Miasta Poznania, Autostrady Wielkopolskiej i Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej na zachęcenie osób podróżujących autostradą do odwiedzenia stolicy Wielkopolski.

Na stronach książeczki rabatowej znajdują się kupony zniżkowe do poznańskich hoteli, restauracji i innych atrakcji turystycznych. Rabaty wynoszą od 10 do 20 procent. Korzystając z książeczki można zaplanować cały pobyt w Poznaniu, poczynając od wyboru hotelu, przez posiłek w jednej z kilkunastu restauracji, po czas wolny. Oszczędności mogą wtedy wynieść nawet kilkaset złotych.

autostrada_ksiazeczka_3

Partnerów akcji wskazała Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, dzięki czemu oferta jest zróżnicowana i unikatowa. W ofercie znajdują się zatem najlepsze pięcio- i czterogwiazdkowe hotele, ale i tańsze hostele. Na obiad można wybrać się do ekskluzywnych restauracji hotelowych, czy też takich z kuchnią regionalną. Można też wybrać się do lokalu, w którym zjemy w całkowitych ciemnościach lub do najmniejszej restauracji w Polsce. Pobyt w Poznaniu warto urozmaicić tańszą wizytą w Termach Maltańskich czy Centrum Wycieczkowym LECH, w którym można poznać sekrety produkcji i skosztować warzonego w Poznaniu piwa.

By otrzymać książeczkę, należy zachować dowód opłaty za przejazd autostradą (paragon fiskalny) i udać się z nim do punktu informacji turystycznej w Poznaniu (w budynku Arkadii na Placu Wolności, na Starym Rynku, na nowym dworcu kolejowym lub na lotnisku na Ławicy).

Program obowiązuje do 30 września. Lista wszystkich partnerów akcji dostępna jest na stronie www.poznan.pl/autostrada. Dodatkowo w punktach poboru opłat kierowcy wraz z paragonami będą otrzymywać ulotki informujące o akcji.

Organizatorami akcji są: Autostrada Wielkopolska SA, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna i Miasto Poznań.

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl