LOT zwiększa swoją ofertę na trasach krajowych

Od 1 sierpnia br. Polskie LOT zwiększają swoją ofertę na rejsach krajowych poprzez wprowadzenie na stałe do rozkładu lotów dodatkowego rejsu z Warszawy do Rzeszowa. LOT rozważa również zwiększenie częstotliwości rejsów na innych połączeniach krajowych.

Dodatkowy rejs do Rzeszowa wykonywany będzie samolotem typu Embraer 170 lub 175, który może zabrać na pokład odpowiednio 78 i 82 pasażerów.

LOT-logo

Rejs LO 3803 odlatywać będzie z Warszawy codziennie z wyjątkiem sobót o godzinie 21.40 Przylot do w Rzeszowa o godzinie 22.35. Rejs powrotny LO 3804 będzie odlatywał z Rzeszowa codziennie z wyjątkiem niedzieli o godzinie 5.55 czasu lokalnego i lądował w Warszawie o godzinie 6.45.

Jednocześnie, na trasie do Rzeszowa polski przewoźnik zwiększy liczbę miejsc na rejsie popołudniowym o numerze LO3801/LO3802 poprzez zamianę samolotu na większy (Embraer lub Boeing 737). Na ten moment LOT zwiększa łącznie liczbę miejsc na tej trasie (w okresie od 6 sierpnia do 27 października) aż o 39%. W tym samym czasie, narodowy przewoźnik zwiększy liczbę miejsc także na trasie Warszawa-Wrocław o 25%.

Ponadto, w odpowiedzi na znaczne zainteresowanie i w zależności od zapotrzebowania LOT będzie zwiększać oferowanie na trasie Warszawa–Szczecin-Warszawa.

LOT błyskawicznie reaguje na sytuację na rynku przewozów lotniczych w kraju po wydarzeniach zeszłego tygodnia. Analizujemy na bieżąco sytuację i w najbliższych dniach można spodziewać się decyzji LOT-u dotyczących zwiększenia oferowania na innych krajowych kierunkach. Wkładamy teraz dużo pracy i zaangażowania, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Pasażerów, udowadniając im, że nasze linie są rzetelnym oraz godnym zaufania przewoźnikiem – mówi Marcin Piróg, Prezes Zarządu PLL LOT S.A.

Przypomnijmy, że Polskie Linie Lotnicze LOT, natychmiast po wycofaniu się z działalności przewoźnika OLT Express, podjęły działania zmierzające do zwiększenia swojej oferty na rejsach krajowych i w miarę napływających informacji z portów regionalnych zwiększały oferowanie miejsc na swoich rejsach poprzez podmianę samolotów na większe. Miało to miejsce w rejsach do Wrocławia, Krakowa i Gdańska, a także w ciągu weekendu do Szczecina.

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl