Travelplanet odnawia umowę z Travelport

Firma , dostawca usług dla światowej branży turystycznej, poinformowała o zawarciu nowej, wieloletniej umowy z Travelplanet, jednym z wiodących biur podróży online w Polsce. W ramach tej umowy Travelplanet wdroży przełomowe rozwiązanie Universal APITM, dzięki któremu uzyska dostęp do szerokiej gamy ofert turystycznych pochodzących z różnych źródeł.

us-airways-and-travelport-agreement-continues

„Zdecydowaliśmy się na kontynuowanie naszej współpracy z Travelport, gdyż wiedza i doświadczenie ich zespołu w Polsce są wyjątkowe”, powiedział Jerzy Krawczyk, Prezes Zarządu Travelpolanet SA. „Kiedy zsumuje się ich lokalne doświadczenie z bogatą ofertą oraz innowacyjną technologią, decyzja o wyborze Travelport okazuje się być oczywista. Cieszymy się z kontynuowania naszych relacji, a w szczególności z rozpoczęcia korzystania z Universal API, które spowoduje zarówno zwiększenie efektywności naszej działalności, a także pomoże nam się rozwijać”.

Marcin Pilarski, Dyrektor Zarządzający na Europę Wschodnią w Travelport dodaje: “Bardzo się cieszę, że tak uznana na polskim rynku sprzedaży turystyki online firma jak Travelplanet zdecydowała się przedłużyć umowę z Travelport, oraz że decyzja ta podyktowana jest nie tylko naszymi najnowocześniejszymi produktami, ale opiera się również na relacjach wypracowanych z zespołem Travelport w Polsce. Travelport pozostaje najchętniej wybieranym partnerem przez biura podróży online i jest to wspaniałe potwierdzenie, że nasze inwestycje technologiczne zmieniają się w widoczną wartość dla naszych klientów”.

Dostępny w wybranych krajach interfejs Travelport Universal APITM przeznaczony dla biur podróży i developerów, umożliwia gromadzenie informacji o ofercie i usługach dostawców z wielu źródeł. Rozwiązanie to zapewnia dostęp do obszernych zasobów informacji i funkcji w systemach , oferty tanich przewoźników i operatorów szybkiej kolei, a także informacji o produktach promocyjnych oraz usługach opcjonalnych i dodatkowych oferowanych przez dostawców na całym świecie.

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl