Certyfikaty Doskonałości 2012 TripAdvisor dla trzech hoteli Mercure

Mercure Poznań, Mercure Kasprowy Zakopane oraz Mercure Gdańsk Hevelius otrzymały prestiżowy Certyfikat Doskonałości 2012, przyznawany przez TripAdvisor – największy na świecie portal turystyczny. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla trzech polskich hoteli, które znalazły się w elitarnym gronie najlepszych obiektów, rekomendowanych przez TripAdvisor.

mercure

Certyfikat Doskonałości TripAdvisor jest w hotelarstwie wyznacznikiem jakości a zarazem cenioną przez całą branżę nagrodą potwierdzającą najwyższe standardy. Dla gości hotelowych oznacza z kolei wiarygodną rekomendację, z której chętnie korzystają. Nagrodzone obiekty Grupy Hotelowej Orbis otrzymały wysoką notę czterech oraz czterech i pół punktów w pięciostopniowej skali. Certyfikaty Doskonałości są przyznawane w procesie selekcji, na podstawie obiektywnej oceny ekspertów z TripAdvisor oraz osób podróżujących, których opinie są zbierane i opracowywane przez portal.

„Idealna lokalizacja hotelu Mercure Poznań, przestronny i cichy pokój, pyszne śniadanie oraz ciekawy wybór dań i win. Profesjonalna obsługa w recepcji błyskawicznie odpowiadająca na potrzeby klienta. Marka Mercure jest warta swojej ceny”.

„Jeśli chcesz odwiedzić Gdańsk a nie jesteś pewien dobrego hotelu położonego blisko Centrum miasta, Mercure Hevelius jest doskonałym wyborem. Byłem gościem hotelu już sześć razy i uwielbiam go. Widok z pokoju możesz mieć na stocznię lub inne piękne inne krajobrazy!” – to dwie z wielu pozytywnych opinii pozostawionych na portalu TripAdvisor przez gości hoteli Mercure z całego świata.

Certyfikat Doskonałości (TripAdvisor Cerificate of Excellence) jest przyznawany na rok, a wyróżniony może się nim posługiwać w komunikacji z mediami oraz klientami. Specjalny dyplom jest eksponowany na www.mercure.com i www.accorhotels.com, oraz w materiałach promocyjnych. Dodatkowo nagrodzone obiekty są prezentowane w sposób szczególny na www.triadvisor.com.

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl