Oferta Deutsche Bahn dostępna w systemie rezerwacyjnym Amadeus

null

Firma , wiodący partner technologiczny i dostawca usług przetwarzania danych dla światowej branży turystycznej, udostępnia biurom podróży w Polsce europejski produkt kolejowy Deutsche Bahn. Od niedawna przez platformy Tour Suite i Tour Suite Integrated możliwe jest dokonywanie rezerwacji, a także sprzedaż biletów kolejowych znajdujących się w ofercie niemieckiego operatora, również tych dotychczas niedostępnych w Polsce. Oprócz szerokiej sieci połączeń i taryf, dzięki ofercie Deutsche Bahn klienci mogą kupować bilety innych europejskich przewoźników, w tym polskich oraz kolei dużych prędkości KDP (ICE, TGV, Thalys, Eurostar, Railjet itd.).

Produkt kolejowy dostępny w ofercie Deutsche Bahn
Przez niemieckiego operatora można wystawić bilet na odcinki obsługiwane przez krajowych przewoźników z dogodnymi warunkami rezerwacji i możliwością rezygnacji z biletu oraz miejscówkami na pociągi EIC, EX, EC na trasach Poznań-Warszawa i Kraków-Warszawa. Dostępne są również połączenia międzynarodowe do Warszawy, Szczecina, Poznania, Wrocławia i Krakowa. Ceny za przejazd Warszawa-Berlin w opcji „Europa Spezial” zaczynają się od 29 € (4 x dziennie), zaś na odcinku Poznań-Berlin – od 19 €. Z kolei opcja „Euro Night”, czyli wygodne podróżowanie nocą po Europie, obejmująca trasę Warszawa-Amsterdam, kosztuje od 29 €. Dzięki specjalnej promocji na przejazd m. in. pociągiem nocnym City Night Line bilet na trasie Berlin-Paryż można nabyć już od 39 €. Z tej bogatej gamy produktów korzystają już biura podróży w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Łodzi i Rzeszowie, które nabyły licencję DB.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować biurom podróży kompleksowy produkt kolejowy Deutsche Bahn, dopasowany do aktualnych oczekiwań klientów i sytuacji na rynku usług turystycznych w Polsce i Europie. Zachęcamy biura podróży z lokalnego rynku do korzystania z oferty operatora, co pozwoli im na wzbogacenie dotychczasowej oferty, a tym samym pozyskanie nowych klientów i zwiększenie zysków – komentuje Iwona Białobrzycka, Amadeus Polska.

Wśród niestandardowych produktów kolejowych znajdujących się w ofercie DB warto wymienić Autozug, czyli pociąg samochodowy, na który można wykupić bilet i razem z samochodem – który jest przewożony na specjalnej platformie w tym pociągu – pojechać na urlop zimowy albo letni do wybranego kraju w Europie.

Współpraca z TSS Polska Touristik Service System Sp. z o.o. Korzystanie z tych atrakcyjnych produktów jest możliwe dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy TSS Polska Touristik Service System Sp. z o.o., firmą działającą w ramach zrzeszenia niezależnych biur podroży promujących nowoczesny i efektywny system sprzedaży usług turystycznych, a Deutsche Bahn, grupą niemieckich firm kolejowych i logistycznych, która ustanowiła TSS Polska Generalnym Agentem Deutsche Bahn GmbH w Polsce. Agenci, używający rozwiązania Tours Suite lub Tours Suite Integrated, zyskują unikalną możliwość poszerzenia swojego portfolio produktów i usług, takich jak sprzedaż biletów europejskich przewoźników na koleje dużych prędkości czy tanie przejazdy po Europie.

em>– Nabycie licencji na bogatą ofertę Deutsche Bahn umożliwia biurom podróży podniesienie efektywności działania, poszerzenie własnego asortymentu produktów i usług, wzrost zysków dzięki prowizji wynoszącej nawet do 12,5 % oraz – co bardzo ważne – podniesienie jakości obsługi klientów. Wszystko to przekłada się na umacnianie pozycji biur podróży na rynku usług turystycznych oraz pozyskiwanie przez nie nowych klientów – komentuje Teresa Wawdysz, Prezes, TSS Polska.

Posiadanie licencji Deutsche Bahn w TSS Polska i aktywowanie maski Rail w systemie Amadeus umożliwia biurom podróży przejście do oferty Deutsche Bahn za pomocą jednego kliknięcia. W ten sposób zyskują one szybki i nieograniczony dostęp do połączeń i taryf linii kolejowych w całej Europie, w tym możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji.

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl