HRS.pl wspiera Polskich kibiców na EURO i oferuje darmowe noclegi!

Zapoczątkowana na Facebooku akcja społecznościowa „KIBICE ŚPIOM GDZIE CHCOM” to odzew kibiców na zawyżone ceny noclegów w hotelach w czasie EURO. Serwis HRS.pl jako pierwszy odpowiedział na apel kibiców i zaoferował kibicom 40 darmowych noclegów po meczach Biało-Czerwonych o łącznej wartości 50 tysięcy złotych.

indeks

Inicjatywa „KIBICE ŚPIOM, GDZIE CHCOM” to przewrotna z nazwy akcja kibiców, fanów piłki nożnej, którzy apelują o otwartość miast i mieszkańców Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Poznania na kibiców. Akcja ma również zwrócić uwagę na przesadną komercjalizację imprezy, która zniechęca wielu kibiców do przyjazdu i do aktywnego włączenia się w kibicowanie. Jak mówią jej organizatorzy: „Chcemy prosić miasta goszczące kibiców o otwartość i wyrozumiałość dla tych, którzy na przykład nie mają noclegu, a którzy chcą poczuć wyjątkową atmosferę kibicowania i wziąć udział we wspólnej zabawie. Prosimy o przymknięcie oka na kibiców odpoczywających po całonocnym, emocjonującym świętowaniu pod chmurką, w samochodach, w parkach, na skwerkach, czy przy pomnikach. Jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich”.

Akcję „KIBICE ŚPIOM GDZIE CHCOM” poparły media, znane osoby – Maria Niklińska, Joasia Jabłczyńska, Antoni Pawlicki i Tomek Iwan oraz portal HRS.pl. Jak mówi Łukasz Dąbrowski – Dyrektor Generalny HRS Polska: „Postanowiliśmy wspomóc Polskich kibiców w czasie EURO i docenić ich poświęcenie i zaangażowanie, dlatego też ufundowaliśmy 40 noclegów w cztero- i trzy-gwiazdkowych hotelach w czasie meczów w Warszawie i we Wrocławiu. Każdy, kto wejdzie na stronę www.hoteledlakibica.pl ma szansę wygrać pobyt dla dwóch osób ze śniadaniem. W ten sposób chcemy zapewnić kibicom komfort wypoczynku po całonocnym świętowaniu. Jest to również prezent z okazji 40 urodzin firmy HRS, stąd 40 noclegów”.

Akcja „KIBICE ŚPIOM, GDZIE CHCOM” cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców, o czym świadczy grupa ponad 12 000 fanów na Facebooku www.facebook.com/KibiceSpiomGdzieChcom.

Do inicjatywy „KIBICE ŚPIOM GDZIE CHCOM” przyłączyli się fani piłki nożnej z Gdańska, Poznania, Wrocławia i Warszawy, którzy udostępniają kibicom z całej Polski propozycje fajnych, często śmiesznych i nietypowych miejsc.

Źródło: Informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl