Amadeus i FunFly.pl kontynuują współpracę technologiczną

nullFirma i biuro podróży FunFly.pl kontynuują współpracę partnerską dotyczącą wsparcia technologicznego.
Kooperacja obejmuje między innymi użytkowanie przez FunFly.pl innowacyjnych produktów i usług Amadeus oraz profesjonalne wsparcie technologiczne ekspertów firmy.

Biuro podróży FunFly.pl powstało w 2007 roku i od tego czasu współpracuje z firmą Amadeus. FunFly.pl zajmuje się profesjonalną obsługą podróży, zarówno służbowych jak i prywatnych.
W ofercie firmy znajduje się między innymi organizacja podróży biznesowych, rezerwacja biletów lotniczych, autokarowych i kolejowych, rezerwacja hoteli, wynajem samochodów oraz ubezpieczenia. Klienci biura obsługiwani są przez kasjerów lotniczych z wieloletnim doświadczeniem. FunFly.pl posiada akredytacje IATA.

– Współpraca z FunFly.pl rozwija się pomyślnie od przeszło dwóch lat – mówi Ireneusz Marganiec, prezes Amadeus Polska. – Staramy się dostarczać firmie niezbędne rozwiązania, które będą zwiększać jej obszar działania, a klientom gwarantować wysoką jakość usług – dodaje.

Biuro podróży FunFly.pl korzysta z rozwiązania Amadeus Selling Platform oraz z funkcji Amadeus Value Pricer. Wdrożenie aplikacji ma na celu pełne dostosowanie opcji podróży do wymagań klientów biura oraz zminimalizowanie kosztów. Ponadto, rozwiązania Amadeus zwiększają produktywność i wydajność prosperowania biura, co w rezultacie przekłada się na dostarczanie klientom końcowym kompleksowego i profesjonalnego serwisu.

Amadeus Selling Platform jest narzędziem rezerwacyjnym opartym na bazie przeglądarki internetowej. Rozwiązanie posiada zintegrowany graficzny interfejs pozwalający na łatwą obsługę, szybkie wyszukiwanie informacji adekwatnych do specyficznych potrzeb klientów oraz bezpieczeństwo jego użytkowania. Moduł Amadeus Value Pricer pozwala na wyszukanie najniższych taryf dla konkretnych rezerwacji lotniczych. Narzędzie generuje większą sprzedaż, oszczędza czas kasjera poświęcony na wyszukiwanie taryf oraz redukuje koszty szkolenia pracowników dzięki łatwej obsłudze, która nie wymaga specyficznej wiedzy z zakresu lotnictwa czy taryfowania.
Podsumowując, rozwiązania Amadeus Selling Platform i Amadeus Value Pricer usprawniają pracę agentów biura FunFly.pl, zwiększając tym samym efektywność wykonywanej przez nich pracy.

– Wybraliśmy firmę Amadeus ze względu na jej status wiodącego partnera w technologiach informatycznych dla branży turystycznej w Polsce – mówi Artur Zarzyński, współwłaściciel, FunFly.pl. – Systemy Amadeus są łatwe w obsłudze i przyjazne dla naszych kasjerów. Dodatkowo, ogromnym plusem jest też fakt, że aż 136 linii lotniczych korzysta z systemów Amadeus, w tym kluczowe na rynku polskim linie. Pokazuje to, że Amadeus zaufało już wiele firm, więc bez obawy również i my dołączamy się do tego grona – dodaje.

Umowa zawarta pomiędzy Amadeus Polska a biurem podróży FunFly.pl została przedłużona na okres trzech lat w czerwcu br.

***

Informacje o firmie FunFly.pl
Biuro Podróży FunFly.pl działa od prawie trzech lat na rynku polskim. Jest prężnie rozwijającym się biurem, specjalizującym się w rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych. Firma oferuje specjalne taryfy do Azji, Australii oraz Ameryki północnej i południowej. Biuro zatrudnia wykwalifikowanych kasjerów lotniczych z wieloletnim doświadczeniem. Pracownicy FunFly.pl oferują profesjonalne doradztwo w zakresie planowania podróży, informują kiedy najkorzystniej można zakupić bilety, pomagają wybrać linie lotniczą oraz najdogodniejszą trasę. W swej ofercie biuro posiada również wycieczki, ubezpieczenia turystyczne, wynajem samochodów i bilety autokarowe.
Biuro Podróży FunFly.pl współpracuje z wieloma firmami, dla których organizuje podróże służbowe oraz z biurami podróży NON IATA, dla których wystawia bilety lotnicze.
Siedziba biura mieści się przy ulicy Jeździeckiej 21f lok.10 w Galerii Sosnowej 05-077 Warszawa – Wesoła.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl