Amadeus i Lufthansa City Center Grupa Polska podpisały pięcioletnią umowę o współpracy technologicznej

nullFirma zawarła z Lufthansa City Center (LCC) Grupa Polska umowę dotyczącą partnerskiej współpracy technologicznej.
Kooperacja obejmuje między innymi dostarczanie innowacyjnych produktów i usług Amadeus, wsparcie technologiczne, wdrożenie pionierskich i nowatorskich rozwiązań zarówno offline jak i online, rozwój aplikacji lokalnych oraz dedykowane szkolenia.

LCC Grupa Polska jest częścią międzynarodowej sieci biur podróży, która obsługuje korporacje w zakresie planowania i organizowania podróży służbowych, organizowania konferencji, spotkań, szkoleń i kongresów oraz optymalizacji kosztów korporacyjnych (Business Travel Management). Amadeus współpracuje z LCC Grupa Polska od 1994 roku. Od tego czasu firmy wspólnie wprowadziły na rynek kilka produktów i rozwiązań Amadeus. W skład Grupy wchodzi ośmiu członków, którzy często – jako pionierzy – aktywnie uczestniczyli w testowaniu rozwiązań przy udziale Amadeus, zgłaszając firmie wiele cennych uwag.

– Jesteśmy zadowoleni z kontynuacji współpracy z tak znamienitą firmą jak LCC Grupa Polska – mówi Ireneusz Marganiec, prezes Amadeus Polska. – Kooperacja pozwoli nam na wspólne wdrożenie innowacyjnych rozwiązań Amadeus, z możliwością ich jednoczesnego testowania. Mamy nadzieję, że LCC Grupa Polska będzie zadowolona z oferowanych przez nas usług – dodaje.

Biura podróży wchodzące w skład LCC Grupa Polska specjalizują się w planowaniu i organizowaniu wycieczek oraz podróży biznesowych, a także w dostarczaniu nowatorskich systemów informatycznych oraz rozwiązań z zakresu e-commerce. Dzięki umowie z Amadeus, członkowie grupy mają możliwość całkowitego skupienia swoich działań na oferowaniu oraz sprzedaży usług i produktów turystycznych, a także na rozwoju Internetu jako jednego z najważniejszych kanałów dystrybucji.
– Nasze firmy oferują różnorodne usługi, począwszy od optymalizacji kosztów podróży biznesowych, poprzez sprzedaż wyjazdów wakacyjnych, biletów lotniczych i kolejowych, wynajem samochodów, a skończywszy na opracowywaniu i realizacji wyjazdów przygotowywanych na życzenie klienta (tzw. szytych na miarę) – mówi Marian Szypuła, szef biura koordynacyjnego LCC Grupa Polska. – Aby sprostać coraz większym wymaganiom naszych klientów chcemy zastosować w naszych biurach najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Po analizie produktów dostępnych na rynku oraz koncepcji funkcjonowania naszych partnerów uznaliśmy, że współpraca z Amadeus umożliwi nam realizację planów i zapewni naszym klientów usługi najwyższej jakości – podsumowuje Marian Szypuła.

Umowa, podpisana pod koniec października bieżącego roku, obowiązywać będzie przez pięć lat – od 1 stycznia 2010 do 31 grudnia 2014 roku.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl