Rezerwuj hotel z Wirtualną Polską

logo_HRSNocleg w Wenecji, Nowym Jorku, Melbourne, Nairobi? A może w Zakopanem, Sopocie, Toruniu? Nic prostszego. Za pośrednictwem serwisu hotele.wp.pl można zarezerwować online miejsce w jednym z setek tysięcy hoteli w Polsce i za granicą. Wirtualna Polska współpracuje z HRS.com (Hotel Reservation Service) – największym europejskim operatorem elektronicznego systemu rezerwacji hoteli. Baza HRS obejmuje w tej chwili ponad 250 tysięcy obiektów wszystkich kategorii w 180 krajach na całym świecie.

Aby dokonać rezerwacji (również z poziomu serwisu turystyka.wp.pl), wystarczy wybrać miasto, w jakim chcemy przenocować. Baza zawiera najważniejsze hotele w danej miejscowości, a także szczegółowe informacje na ich temat: adres, ilość gwiazdek, cenę, lokalizację, styl i atmosferę obiektu, zabytki w pobliżu, warunki (m.in. dotyczące parkingu, miejsc dla osób palących/niepalących, bezprzewodowego Internetu, restauracji, itd.) i wiele innych. Podjęcie decyzji ułatwią także: bogata galeria zdjęć obiektów oraz blisko półtora miliona zamieszczonych przez klientów opinii.
Warto dodać, że rezerwacja pokojów hotelowych w HRS odbywa się po najatrakcyjniejszych cenach na rynku, a płatności można dokonać zarówno online, jak i bezpośrednio w hotelu. Ta druga opcja znajdzie na pewno zwolenników wśród osób, które lubią regulować rachunki na miejscu, sprawdziwszy ponownie – już nie online, a osobiście – standard pokoju i jego wyposażenie.

Proces rezerwacji jest bardzo szybki i wygodny. Po wybraniu hotelu wystarczy wypełnić prostą ankietę, uzupełniając ją o interesujące klienta dane (termin zakwaterowania, ilość osób w pokoju, wyżywienie, itd.). Co ważne, użytkownik otrzyma natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji drogą, jaką wybierze (e-mail, sms, mms, faks).

Ponadto goście, którzy dokonują rezerwacji poprzez witrynę hotele.wp.pl, w niektórych obiektach mają możliwość uzyskania dodatkowych korzyści, takich jak np. bezpłatne wypożyczenie rowerów czy osobisty transport z/do dworca.

Współpracę z HRS rozpoczęliśmy od sprzedaży miejsc noclegowych w hotelach na świecie, teraz rozszerzyliśmy jej zakres o bazę hoteli w Polsce. – mówi Małgorzata Bąk, Kierownik Grupy Serwisów Turystycznych Wirtualnej Polski. – Łącząc potencjały obu firm zagwarantowaliśmy użytkownikom dostęp do najatrakcyjniejszej oferty na rynku.

Wirtualna Polska to doświadczony partner. Wykorzystując potencjał portalu i jego zasięg docieramy ze swoją ofertą do niezwykle szerokiego grona użytkowników. Internauci WP otrzymują zaś znakomity serwis rezerwacyjny i najlepsze ceny noclegów w Polsce i na świecie. – mówi Artur Lisowski, Dyrektor Marketingu HRS w Polsce.

Hotele.wp.pl stanowią tylko część oferty sprzedażowej serwisu Turystyka. Za pośrednictwem witryny można również wyszukać i zarezerwować wycieczki, bilety lotnicze, autokarowe, czy wynająć samochód.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl