Oferta Orbis Travel dostępna w systemie Amadeus

nullFirma TravelTainment, spółka wchodząca w skład grupy , wprowadziła oferty czołowego polskiego operatora – Orbis Travel – do platformy sprzedażowej Tours Suit. Docelowo połączenie będzie działać we wszystkich biurach używających tej platformy w Polsce, celem znacznego wzrostu sprzedaży ofert z katalogu Orbis Travel i Travel Time.

– Jesteśmy usatysfakcjonowani z wprowadzenia oferty tak znanego polskiego biura podróży jak Orbis Travel do platformy sprzedażowej Amadeus – mówi Maciej Banaszek, prezes TravelTainment Polska. – Orbis Travel jest firmą bardzo dobrze znaną na rynku turystycznym, między innymi dzięki oferowaniu wysokiej jakości usług turystycznych dla klientów indywidualnych i firm, jak również dzięki łatwemu dostępowi do pełnej gamy usług firmy poprzez rozległą sieć sprzedaży. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie rozwijać się tak owocnie jak do tej pory – dodaje.

Dzięki integracji oferty biura podróży z aplikacją TT, agenci będą mogli przeprowadzać rezerwacje online wybranej oferty Orbis Travel z poziomu aplikacji TT Travel Office do TOMA (ang. Tour Market). Wspólna oferta ma funkcjonować w około 1275 terminalach TOMA w całej Polsce. Na początku przyszłego roku planowane jest również przygotowanie pełnego połączenia z możliwością rezerwacji online bezpośrednio przez TT Travel Office, początkowo w około 300 terminalach w Polsce. W najbliższym czasie oferty Orbis Travel będą dystrybuowane w TT IBE (TravelTainment Internet Booking Engine) z możliwością rezerwacji online w czasie rzeczywistym.

– Przeprowadzenie wdrożenia było możliwe dzięki efektywnej współpracy firmy TravelTainment i Orbis Travel – mówi Tomasz Szułdrzyński, dyrektor Biura Sprzedaży Elektronicznej w Orbis Travel. – Projekt został już zakończony i pozostaje jedynie na etapie testowania w wybranych biurach podróży. W najbliższym czasie z nowego produktu będą mogli korzystać wszyscy zainteresowani agenci. Rozwiązanie na pewno poprawi jakość usług oferowanych klientom biur podróży – dodaje.

Źródło: informacja prasowaMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl