„Wyłącz napięcie, włącz zasilanie” w Lublinie

„Wyłącz napięcie, włącz zasilanie” to nowe przesłanie reklamowe województwa lubelskiego, które zostanie wykorzystane na plakatach, w pociągach i na bilboardach. Łączny koszt dofinansowanej w wysokości 85% przez Unię Europejską kampanii to około 750 tys. złotych.

lubelszczyzna_1

Marszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk zaprezentował kampanię promocyjną swojego miasta na przełomie października i listopada 2009. Jej motywem przewodnim jest energia. Namawiamy mieszkańców Polski, głownie warszawiaków, żeby odwiedzili Lubelszczyznę. Że region jest ekopozytywny, inspiruje i jest odskocznią – mówi Piotr Franaszek szef Departamentu Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim. Hasłem kampani jest „Wyłącz napięcie, włącz zasilanie”. Na plakatach i bilboardach widzimy uśmiechniętych ludzi m.in. w wannie, z kijem golfowym, na tle „energetyzującej” scenerii łąki i drzew.

lubelszczyzna_2

W ramach kampanii na 245 dużych billboardach prezentowane będą plakaty promujące lubelszczyznę. Ekspozycja obejmie większe miasta Polski, m.in Warszawa, Kraków, Łódź i aglomeracja śląska. Wybrane zostały lokalizacje w pobliżu galerii i centrów handlowych oraz w centrach miast Mają być umieszczone w centrach miast.

lubelszczyzna_3

Na bazie projektów billboardów powstaną też mniejsze plakaty, które będą prezentowane w 25 mazowieckich pociągach. W opinii Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie kampania w ciągu miesiąca powinna dotrzeć do około 600 tysięcy osób.

Znaleźliśmy już w inernecie głosy sceptyków, którzy zwrócili uwagę, że kobieta na jednym z billboardów na ma biustu, ale nie umniejsza to w żadnym stopniu zasług Urzędu Marszałkowskiego i jego wysiłków na rzecz promocji swego regionu. Tym bardziej, że uzyskano dofinansowanie kampanii z budżetu Unii Europejskiej, co tylko świadczy o operatywności Urzędu.

Źródło: Gazeta Wyborcza LublinMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl