„Poznań za pół ceny” w konkursie na najlepszy produkt turystyczny 2009 r.

Konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2009 r. zorganizowany przez Polską Organizację Turystyczną wchodzi w finałową fazę. Tym razem laureata wybiorą także internauci. Wiedzeni lokalnym patriotyzmem i głębokim przekonaniem, że cel jest słuszny, zachęcamy do głosowania na akcję „Poznań za pół ceny”. Poznań za pół ceny

poznań_za_pol_ceny

„Poznań za pół ceny” to weekendowa akcja promocyjna koordynowana przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. W wybrany weekend, w poznańskich hotelach, restauracjach, muzeach zapłacimy za usługi 50% ceny. Dodatkowo w tym czasie taniej znaczy także lepiej, bo organizowanych jest cały szereg darmowych atrakcji turystycznych, które zazwyczaj są dla turystów w ogóle niedostępne, jak np. zwiedzanie jednego z fortów poznańskich, zwiedzanie podziemi kościoła farnego, wnętrz Zamku Cesarskiego, itp.

„Poznań za pół ceny” został zakwalifikowany do finału konkursu na najlepszy produkt turystyczny w kategorii „Wydarzenie”. Laureaci konkursu otrzymają Certyfikaty POT oraz ufundowaną przez POT kampanie promującą wydarzenie (reklamy w tv, radio, prasie, reklama outdoorowa, reklama w wydawnictwach POT, itd.). W tym roku po raz pierwszy laureata wybierze nie tylko POT, ale i internauci. Głosowanie internetowe zorganizował we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną serwis otowakacje.pl . Konkurs trwa do 6 listopada 2009 r. Produkt turystyczny, który uzyska największą liczbę głosów, zostanie nagrodzony kampanią reklamową o wartości 50 tys. zł w serwisach Grupy Allegro. Jeżeli uważasz, że „Poznań za pół ceny” zasługuje na to wyróżnienie, GŁOSUJ.

Głosujący też nie pozostaną bez nagrody. Spośród najciekawszych wypowiedzi komisja konkursowa wybierze 20 zwycięzców. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej e-mailem.

A do wygrania nagrody ufundowane przez serwis otowakacje.pl:
– 5 namiotów turystycznych renomowanej firmy Cavery – Hideway
– 5 walizek podróżnych firmy Roncato
– 5 plecaków firmy Campus
– 5 zestawów gadżetów Allegro składających się z kamery internetowej, słuchawek i pamięci USB

Źródło: poznan.pl oraz PLOTMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl