HRS pierwszym portalem hotelowym na świecie w Apple Store

logo_HRSHRS, największy portal hotelowy w Europie, umożliwia użytkownikom telefonu iPhoneTM wygodne dokonywanie rezerwacji niezależnie od aktualnego miejsca pobytu. Mająca swą główną siedzibę w Kolonii firma HRS opracowała, – jako jedyny na świecie system rezerwacji hotelowych – specjalną aplikację do wielofunkcyjnego telefonu komórkowego iPhoneTM, którą można znaleźć na stronie Apple Store i bezpłatnie stamtąd pobrać. Tym samym użytkownicy tego popularnego telefonu komórkowego marki Apple uzyskują dostęp do pełnej oferty HRS, obejmującej około 250 000 hoteli na całym świecie, a także do rozbudowanych funkcji, wyszukiwania i rezerwacji pokoi hotelowych – a to wszystko przy użyciu intuicyjnych elementów obsługi, charakterystycznych dla aparatu iPhoneTM.

Aplikacja HRS została odpowiednio przystosowana do specyfiki telefonu iPhoneTM, dzięki czemu jej obsługa jest bardzo prosta, wygodna i funkcjonalna. Kompaktowa i przejrzysta prezentacja wszystkich istotnych informacji eliminuje konieczność ciągłego przewijania oraz problemy z szerokością strony na małych ekranach. W nowej aplikacji nie jest konieczne wpisywanie adresu www.hrs.pl lub www.hrs.com w oknie przeglądarki telefonu iPhone, co jeszcze przyspiesza wyszukiwanie i rezerwację hotelu.

HRS_iPhone

Podstawową funkcją aplikacji jest wyszukiwanie hoteli w systemie HRS. Wprowadzanie kryteriów wyszukiwania zwłaszcza dla szybkich rezerwacji zostało wyraźnie uproszczone dzięki wygodnym ustawieniom domyślnym, takim jak aktualne miejsce pobytu i data. Ponadto użytkownik może za pomocą suwaków indywidualnie filtrować bogatą ofertę hotelową według ceny, wybranej kategorii i ocen klientów, a także zapisać wyniki w pamięci telefonu. Wyniki wyszukiwania na przejrzystej liście trafień można – tak jak to ma miejsce w wersji internetowej – sortować według różnych kryteriów, ustawieniem domyślnym jest przy tym zawsze najkorzystniejsza cena.

Szczegółowy opis oferty informuje o wyposażeniu hotelu i pokoju, usługach serwisowych i akceptowanych sposobach płatności. W wyborze najodpowiedniejszego hotelu pomocne są oceny klientów, zdjęcia hotelu w rozmiarze ekranu oraz informacje o otoczeniu hotelu i mapy serwisu Google Maps – wszystko to specjalnie dostosowane do wielkości i właściwości telefonu iPhoneTM.

Niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji użytkownicy otrzymują potwierdzenie, które można automatycznie zapisać w kalendarzu. Przycisk „Rezerwacje” pozwala również dokonać ewentualnych anulacji w szybki i nieskomplikowany sposób. Jest to możliwe także wtedy, gdy rezerwacji nie dokonano za pomocą telefonu iPhone. Ponadto dostępna jest funkcja wyświetlania całej historii rezerwacji – wystarczy wpisać numer rezerwacji. Zaletą są też przyjazne użytkownikowi funkcje dodatkowe, jak choćby praktyczny przycisk infolinii do bezpośredniego nawiązania kontaktu z Call Center HRS (również w języku polskim) lub ustawienia waluty. Niezależnie od miejsca pobytu użytkownik ma pełny dostęp do oferty firmy HRS i przez to do najbardziej korzystnych cen w danym dniu.

Aplikacja HRS do telefonu iPhoneTM oferowana jest w siedmiu wersjach językowych – angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, polskim, tureckim i włoskim.

Więcej informacji na stronie www.hrs.pl

Informacje o serwisie HRS – HOTEL RESERVATION SERVICE
HRS jest operatorem ogólnoświatowego systemu rezerwacji hotelowych, opartego na bazie danych obejmującej ponad 250 000 hoteli wszystkich kategorii w 180 krajach. Bezpłatny system rezerwacyjny umożliwia dokonanie bezpośredniej rezerwacji po aktualnej, najkorzystniejszej na rynku cenie dnia. Rezerwacja jest natychmiast potwierdzana. Zagwarantowana jest również podana podczas rezerwacji cena za pokój w danym hotelu. Kryterium, według którego oferty wyświetlane są na liście hoteli, jest wyłącznie cena – tym samym najkorzystniejsza oferta znajduje się zawsze na początku. W ten sposób portal HRS gwarantuje neutralność i przejrzystość. Kolejność wyświetlania hoteli może zmieniać wyłącznie użytkownik, sortując je odpowiednio do swoich potrzeb i według własnych kryteriów. Rezerwacja jest możliwa bez podawania numeru karty kredytowej i wpłaty zaliczki, a kwotę za nocleg płaci się bezpośrednio w hotelu. Bezpłatna zmiana i anulowanie rezerwacji jest zwykle możliwe do godziny 18:00 w dniu planowanego przyjazdu.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl