Rozszerzenie współpracy Travelport GDS i VFM Leonardo obejmujące system Worldspan

, jeden z wiodących na świecie dostawców systemów globalnej dystrybucji (), rozszerzył swoją współpracę z VFM Leonardo, wyznaczając tą firmę jedynym dystrybutorem wizualnej oferty hotelowej na obu platformach: i .
VFM Leonardo, wiodący dystrybutor wizualnej treści segmentu hotelowego, jest już wyłącznym dystrybutorem oferty hotelowej w Galileo, dostarczanej za pośrednictwem systemu zarządzania treścią VScape® Digital Asset (VScape). Biura podróży korzystające z systemu Galileo mogą uzyskać dostęp do obszernej oferty zdjęć hoteli, filmów video oraz wirtualnego zwiedzania hoteli i kurortów na całym świecie. Pozytywna reakcja klientów na jakość wizualnej oferty hotelowej VFM Leonardo wpłynęła na decyzję Travelport GDS o rozszerzeniu współpracy i objęciu nią również system Worldspan.

Co ważne, za pomocą VScape, narzędzia internetowego firmy VFM Leonardo, Travelport GDS może w ramach nowej umowy zaoferować tysiącom hoteli, współpracującym z systemami GDS, możliwość wprowadzenia ich wizualnej oferty hotelowej jednocześnie na obu platformach Travelport GDS, zwiększając efektywność i zyskowność całego procesu. Hotelarze, korzystając z rozwiązania VScape, będą również posiadać opcję wprowadzenia tej samej oferty wizualnej do ogromnej liczby dodatkowych kanałów VNetwork™, należącej do VFM Leonardo, największej, internetowej sieci dystrybucji oferty wizualnej dla globalnej branży turystycznej. Keith Harrison, Director of Strategic Content, Travelport GDS powiedział: „Dostęp do zdjęć obiektów jest bardzo przydatny w procesie dokonywania zakupów usług hotelowych i naprawdę umożliwia turystom i podróżnym, naszym klientom końcowym, w pełniejszy sposób wyobrazić sobie przyszły pobyt w hotelu i dokonać świadomego wyboru usług turystycznych”.

„Korzystając z wizualnych treści hotelowych wyłącznie z VFM Leonardo, uzyskujemy pewność, że oferta wizualna dostępna obecnie dla 63.000 współpracujących z Travelport GDS agentów na całym świecie jest całkowicie spójna bez względu na to, czy rezerwacja jest dokonana przez platformę Galileo, czy Worldspan. Co więcej, pojedynczy interfejs do Travelport GDS sprawia, że cały proces staje się o wiele bardziej przyjazny dla naszych klientów hotelowych”.

„Jest to kolejna wymierna korzyść płynąca z naszej integracji i uzyskania zdolności do oferowania naszym klientom najlepszych w swojej kategorii ofert i rozwiązań, idących w parze z optymalizacją procesów. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, zarówno nasi klienci – hotele, jak i klienci agencyjni potrzebują ze strony Travelport GDS większego zainteresowania i wsparcia, prowadzącego do przyśpieszenia procesów biznesowych i stworzenia nowych źródeł przychodów”.

Paolo Boni, prezes i dyrektor generalny VFM Leonardo, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z wybrania nas przez Travelport GDS wyłącznym dostawcą wizualnej oferty hotelowej. Dzięki globalnej sieci biur podróży, w połączeniu z naszą obszerną bazą

zdjęć hotelowych i z wiodącym w branży rozwiązaniem, będziemy mogli zaoferować naszym wspólnym partnerom hotelowym możliwości wzmocnienia prezentacji ich wizualnych ofert online, co, jak się spodziewamy, pobudzi wzrost sprzedaży”.

Travelport GDS potwierdził, że ta najnowsza inicjatywa stanowi kluczowy element jego długoterminowej strategii rozwoju segmentu hotelowego i bieżącego zaangażowania w rozwój i wzbogacenie procesu rezerwacyjnego dla hoteli i agentów biur podróży.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl