Firma Amadeus otwiera Solution Centre w Polsce

nullFirma , wiodący dostawca rozwiązań technologicznych i dystrybucyjnych dla branży turystycznej, otworzyła w Warszawie Solution Centre, czyli centrum rozwiązań technologicznych dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej (ang. CESE – Central Eastern and Southern Europe).

Nowy ośrodek kreować będzie rozwiązania wspierające funkcjonowanie biur podróży z regionu CESE, w tym aplikacje obsługujące sprzedaż zarówno tradycyjną, jak i internetową oraz produkty typu business management. Centrum technologiczne, całkowicie zorientowane na kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, umożliwi firmie Amadeus szybsze wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań oraz ich lepsze dostosowanie do konkretnych potrzeb klientów z regionu CESE. Dodatkowo, centrum świadczyć będzie wsparcie dla lokalnego personelu technicznego 32 krajów tego strategicznego regionu, w których obecna jest firma Amadeus – od Rosji po Polskę i od Estonii po Turcję.

Solution Centre zdecydowano się ulokować w Warszawie – Polska jest bowiem dla branży turystycznej dużym i stabilnym rynkiem o wysokim zaawansowaniu technologicznym klientów. Widoczne jest tu duże zapotrzebowanie biur podróży na wyrafinowane rozwiązania technologiczne, zapewniające zwiększenie efektywności działania firm i wzrost jakości usług świadczonych klientom. Otwarcie centrum rozwiązań technologicznych w sercu regionu CESE wpisuje się także w inwestycyjną strategię realizowaną przez firmę Amadeus. Strategia ta sprzyja umocnieniu pozycji Amadeus jako preferowanego dostawcy rozwiązań informatycznych dla turystyki, a także jest ważnym elementem globalnej strategii regionalizacji.

Branża turystyczna regionu CESE stoi przed nowymi wyzwaniami, które wciąż zmieniają jej sytuację. Nasi klienci rozumieją, że inwestowanie w nowoczesne rozwiązania informatyczne jest kluczem do sukcesu dziś i jutro – mówi Juan Antonio Carrasco, dyrektor firmy Amadeus na region CESE – Otwarcie Solution Centre to kamień milowy naszej wieloletniej obecności w tym ważnym regionie, w którym firma Amadeus wiele inwestuje już od 20 lat.

Amadeus wykorzysta teraz również w Europie oraz krajach Azji i Pacyfiku swoje doświadczenia z rynków na kontynentach amerykańskich, gdzie koncentracja zasobów technologicznych w celu dostarczania rozwiązań odpowiednich dla danego regionu przyniosła klientom niezrównane korzyści.

Szefem warszawskiego Solution Centre będzie Jean Marc Garzulino. W prowadzeniu centrum będzie pomocne jego ogromne doświadczenie w dziedzinie rozwijania produktów i sprzedaży, zdobyte w centralnym ośrodku firmy Amadeus w Nicei. Dodatkowo Jean Marc Garzulino specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu ośrodków podobnych do utworzonego w Polsce.

Celem nowego centrum technologicznego firmy Amadeus jest usprawnienie obsługi naszych klientów w regionie CESE. Z doświadczenia wiemy, że koncentracja zasobów tam, gdzie są potrzebne, jest kluczem do sukcesu – komentuje Jean Marc Garzulino, Szef Solution Centre CESE firmy Amadeus – Naszą ambicją jest sprawne rozwijanie Solution Centre CESE. Jesteśmy przekonani, że wkrótce stanie się ono wzorcowym ośrodkiem firmy Amadeusi będzie stanowić doskonały przykład dla innych regionów świata.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl