„Zatrzymaj lato” z Amadeus i TravelTainment

null, dostawca technologii i rozwiązań dystrybucyjnych dla branży turystycznej, organizuje wraz z firmą Traveltainment konkurs dla biur podróży. Zadaniem konkursowym jest znalezienie oferty turystycznej za pomocą aplikacji TT-TravelOffice. Konkurs potrwa od 15 do 30 września br. Wyboru zwycięskiej oferty dokona jury konkursu, w której skład wchodzą przedstawiciele firmy TravelTainment Polska oraz Polska.

Uczestnicy konkursu proszeni są o wyszukanie za pomocą rozwiązania TT-TravelOffice oferty, która najpełniej spełni wytyczne określone w regulaminie konkursu – mówi Ireneusz Marganiec, prezes Amadeus Polska – Chcemy zachęcić biura podróży do małej rywalizacji. Pozwoli to pokazać, że agenci biur podróży są w pełni wykwalifikowani – zarówno teoretycznie jak i praktycznie, oraz posiadają duże doświadczenie w wyszukiwaniu i komponowaniu adekwatnych ofert do oczekiwań najbardziej wymagających klientów – dodaje.

Oferta wyjazdu ma być adresowana do rodziny (rodzice i dwójka dzieci), która w październiku zamierza spędzić dwutygodniowy urlop w miejscu wyposażonym w SPA i Wellness oraz w korty tenisowe. Dodatkowo, dla dzieci wymagane są różne atrakcje pod okiem opiekunów – animatorów.

Biorąc pod uwagę możliwości aplikacji TT-TravelOffice zadanie to jest bardzo interesujące – mówi Joanna Wójcik, Project Manager w firmie TravelTainment. – Narzędzie to zostało stworzone, by pomóc w spełnianiu potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy bardzo ciekawi nadesłanych prac.

Praca konkursowa przedstawiona przez biuro podróży powinna zawierać opis i zdjęcia hotelu oraz krótkie uzasadnienie wyboru dokonanego przez biuro. Ocena nadesłanych ofert dokonana zostanie na podstawie kryteriów określonych w regulaminie oraz najtrafniejszego dopasowania propozycji wyjazdu do profilu klienta, kreatywnego uzasadnienia wyboru oraz atrakcyjnej ceny.

Po rozstrzygnięciu konkursu informacja o laureatach umieszczona zostanie na stronie www.traveltainment.pl, w terminie do 15.10.2009 r.
Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pisząc na adres e-mail: biuro@traveltainment.plMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl