Travelport GDS rozszerza działalność bezpośrednią w Polsce

, jeden z wiodących na świecie dostawców systemów globalnej dystrybucji () i operator obu platform i , poinformował dziś o szczegółach dotyczących dalszych inwestycji w Europie Wschodniej: nabyciu gałęzi dystrybucyjnej Galileo – spółki Galileo Polska, uprzednio zarządzanej przez firmę Galileo Distribution System Ltd. Dzisiejsza informacja jest kolejnym potwierdzeniem realizowania przez bieżącej strategii prowadzącej do wzmocnienia obecności dostawcy GDS w całym regionie.

Dla Travelport GDS w Polsce nabycie Galileo oznacza przejęcie drugiego podmiotu o pełnym udziale własnościowym, który bezpośrednio prowadzi działalność w Polsce, gdzie Travelport GDS zarządza także systemem Worldspan od 15 lat. W ramach przejęcia dla dotychczasowych pracowników Galileo Polska zostały utworzone nowe stanowiska pracy w strukturach Travelport GDS.

Marcin Pilarski, mianowany na początku bieżącego roku szefem regionu Europy Północno-Wschodniej Travelport, będzie z regionalnego centrum w Warszawie kierował nowym, połączonym zespołem Travelport. Pomimo połączenia działalności pod jednym szyldem, klienci w Polsce nadal będą mogli wybierać dostęp do platformy Galileo lub Worldspan w zależności od potrzeb związanych ze swoją działalnością oraz aktualnych umów.

Ta transakcja jest kolejnym dowodem naszego zaangażowania w polską branżę turystyczną i dalszym wzmocnieniem Warszawy jako centrum naszych działań w Europie Północno-Wschodniej, powiedział Niklas Andréen, Managing Director Eastern Europe Travelport GDS. Nasza obecna lokalizacja w znaczący sposób usprawnia nasze działania, umożliwiając dostarczanie naszym klientom w tym regionie wsparcie zgodne z ich zmieniającymi się potrzebami oraz zaoferowanie najlepszych narzędzi GDS i rozwiązań dostępnych w zakresie produktów Galileo i Worldspan. Jeszcze przed finalizacją połączenia obu marek pod jednym szyldem odnosiliśmy sukcesy i realizowaliśmy wzrost w sektorze GDS w Polsce. Teraz, dzięki prostszej, bardziej zintegrowanej ofercie, będziemy mogli ten proces przyspieszyć.

Pham Van Hien, powiedział: Galileo Polska cieszyło się doskonałymi relacjami biznesowymi z całą polską branżą turystyczną od chwili wejścia Galileo do Polski w 2001 r. Z satysfakcją obserwowaliśmy rozwój działalności do skali, jaką osiągnęliśmy obecnie. Wszystkim osobom z zespołu życzę powodzenia w podejmowanych przez nich nowych przedsięwzięciach.

Galileo Distribution System Ltd., należące do Pham Van Hiena, który tą firmą także zarządza, jest również właścicielem przedsiębiorstw dystrybucji Galileo GDS w Wietnamie, Kambodży i Laosie. Ogłoszona dzisiaj transakcja nabycia nie dotyczy tych umów dystrybucyjnych.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl