Długoterminowa współpraca Amadeus i SAS Group

null, światowy lider w dziedzinie rozwiązań technicznych i dystrybucji dla branży turystycznej, podpisał z SAS Group pięcioletnią umowę dotyczącą udostępnienia biurom podróży wszelkich informacji o cenach i ofertach linii lotniczych SAS Scandinavian Airlines, Widerøe, Blue1 oraz Estonian Air za pomocą systemu .

Umowa pozwoli zagwarantować, że informacje dotyczące rozkładu lotów, cen oraz wolnych miejsc, dostępne za pośrednictwem Amadeus , będą tożsame z informacjami dostępnymi za pośrednictwem innych kanałów sprzedaży wykorzystywanych przez linie lotnicze. Zapewni to biurom podróży dostęp do szerokiej puli ofert zawartej w systemie Amadeus, a także ilustruje zaangażowanie SAS Group we współpracę z klientami.

SAS_Group– Umowa z Amadeus ma dla SAS bardzo duże znaczenie z punktu widzenia możliwości oferowania klientom na całym świecie niezwykle konkurencyjnych produktów i usług – mówi Robin Kamark, starszy wiceprezes oraz dyrektor do spraw marketingu i sprzedaży w SAS Scandinavian Airlines – Dzięki pięcioletniej umowie z firmą Amadeus nasi klienci będą mieli zapewnioną jeszcze lepszą jakość usług, zyskując łatwy dostęp do produktów SAS we wszystkich krajach świata. Partnerska współpraca z firmą Amadeus sprawia, że SAS zyskuje możliwość efektywnej, konkurencyjnej dystrybucji za pośrednictwem wszystkich kanałów sprzedaży zarówno w Skandynawii, jak i na rynkach międzynarodowych. Za pośrednictwem biur podróży używających systemu Amadeus, nasi klienci będą mogli znaleźć najkorzystniejsze oferty SAS, a zaawansowane rozwiązania firmy Amadeus przyniosą korzyści również biurom podróży.

– Ponad 70% wszystkich rezerwacji biletów lotniczych dokonywanych w biurach podróży korzystających z systemu Amadeus, dotyczy linii lotniczych mających podpisane kompleksowe umowy z firmą Amadeus – mówi Philippe Chérèque, wiceprezes ds. handlowych w firmie Amadeus – Podpisanie nowej umowy, będące kolejnym etapem wieloletniej współpracy z SAS Group, daje nam ogromną satysfakcję.

System Amadeus zawiera pełne informacje o ofertach 130 linii lotniczych, co przekłada się na ponad 255 milionów rezerwacji rocznie.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl