Pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-konferencyjne na wodzie

Pathway_logoOd września 2009 firma Pathways Polska, która od 10 lat prowadzi szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego, będzie miała własne miejsce inspiracji i rozwoju potencjału. Otwiera pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-konferencyjne na wodzie. Znajduje się ono na sprowadzonej przez firmę barce zbudowanej w 1889 roku, która jest jedną z największych tego typu jednostek pływających w Europie. Barka będzie cumować w Krakowie przy bulwarach wiślanych na wysokości Kazimierza.

Ten sprowadzony z Holandii 54 metrowy statek wpisuje się w pełni w misje Pathways: „Inspirujemy ludzi do brania odpowiedzialności za to co nas otacza”. Wnętrze zaprojektowano według koncepcji wzornictwa „jak najbliżej natury”. Wyposażenie wnętrza wykonane jest głównie z naturalnych materiałów: dębu, wikliny, płótna i olejowanego drewna. Do realizacji projektu zaproszono wyłącznie polskich projektantów. Dzięki temu barka ze swoim oryginalnym wystrojem, stała się nie tylko zachwycającym miejscem, ale też najlepszym przykładem polskiego designu. To miejsce zaskakujące stworzone przez ludzi z pasja – łączy tradycje z nowoczesnością. Na barce będzie również funkcjonować restauracja oraz klub.

1-Arlina z drewnem_2 2-podróż3 3-DSC5369

Pływające po Wiśle centrum konferencyjne to urzeczywistnienie marzeń osób tworzących Pathways i podsumowanie 10 letniej pracy firmy. Zacumowana barka będzie nie tylko miejscem szkoleń i warsztatów organizowanych przez firmę. Pathways zamierza wynajmować barkę podmiotom zewnętrznym na potrzeby organizacji konferencji, seminariów, prezentacji, spotkań.

4-barka_5 5-DSC5347 6-Widok ogolny

Jednocześnie barka ma być miejscem inspiracji i twórczego rozwoju, dlatego firma Pathways zamierza animować lokalne wydarzenia kulturalne oraz udostępniać ją na rozmaite projekty kulturalne i społeczne.

Dodatkowych informacji udziela:
Michał Wizental
Trener, Konsultant
Pathways Polska
ROZWÓJ LUDZI I ORGANIZACJI
Kalwaryjska 9-15, 30-504
tel. (+48) 662 020 437 (+48) 12 423 33 41
e-mail michal.wizental@pathways.com.pl
www: www.pathways.com.pl

Redakcja drogowskaz.com.pl będzie śledzić losy barki i postara się, przy współpracy i za pozwoleniem autorów tego projektu, opublikować opis całej historii związanej z barką – samego pomysłu, idei, która jej towarzyszy i samej realizacji.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl