My już wygraliśmy – promocja Mistrzostw Świata w Wioślarstwie

23 sierpnia 2009, na poznańskim torze regatowym Malta rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie. Sportowe zmagania potrwają do 30 sierpnia. W 23 konkurencjach wystartują ekipy z ponad 40 krajów. Poznańskie mistrzostwa będą największą imprezą sportową, która odbędzie się w tym roku w Polsce.

Bardzo interesująco zapowiada się ceremonia otwarcia mistrzostw, którą poprowadzi jeden z najlepszych DJ-ów świata: Armin van Buuren.

my juz wygralismy

Otwarcie imprezy pierwszy raz w historii mistrzostw świata w wioślarstwie będzie miało formę całodniowego święta dla fanów muzyki klubowej. „Dzień w parku” – tak nazywa się to wydarzenie – odbędzie się 22 sierpnia w godz. 13.00 – 22.00 na Polanie Harcerza nad poznańską Maltą. Podczas imprezy wystąpią: Jerome Isma-Ae, Matthew Dekay, Neevald, Andrew Sommers, Maxx, Charlie. Najważniejszą częścią ceremonii otwarcia będzie koncert Armina van Buurena.

Jednym z wielu elementów promocji Mistrzostw i ceremonii otwarcia jest specjalny serwis internetowy i konkurs „Mistrzostwa w wiosłowaniu o puchar Prezydenta Poznania”, w którym zwycięzca – autor najlepszego zgłoszonego filmu – otrzyma 10 000 zł.

Oprócz tego na Placu Wolności zostanie utworzona „osada wioślarska”, która swoim wyglądem nawiązywać będzie do łodzi wioślarskiej. Osada powstanie 17 sierpnia i będzie funkcjonować do dnia rozpoczęcia mistrzostw. Przechodnie zapraszani będą do uczestnictwa w zawodach na ergonometrach – specjalnych urządzeniach wykorzystywanych przez wioślarzy do treningu. Pojedynki rozgrywane będą w parach, a zwycięzca każdego z nich otrzyma bilety na ceremonię otwarcia i występ DJ-a Armina van Buurena.

Ogłoszony został konkurs dla internautów:
Wygraj 10 000 zł w konkursie dla internautów „Mistrzostwa w wiosłowaniu o puchar Prezydenta Poznania”! Nagraj (komórką, kamerą, itp.) krótki film, na którym wiosłujesz jakkolwiek i na czymkolwiek, sam lub ze znajomymi. Zamieść film na Youtube.pl i używajac formularza na naszej stronie, wyślij link z filmem. Zwycięzcę wybierze specjalna komisja, w skład której wejdą przedstawiciele UM Poznania oraz organizatora konkursu

Źródło: www.poznan.plMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl