Technologia Travelport Rapid Reprice

wprowadza rozwiązanie Rapid Reprice – pierwszą w branży technologię służącą do automatycznej rekalkulacji cen biletów, która prowadzi do zwiększenia wydajności, oszczędności czasu i obniżenia kosztów obsługi klientów.

Travelport GDS, jeden z wiodących na świecie dostawców systemów globalnej dystrybucji (GDS) ogłosił wprowadzenie Travelport Rapid Reprice, pierwszej w branży, wiodącej technologii do automatycznej rekalkulacji cen biletów, na rynek klientów i w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Rozwiązanie Rapid Reprice zostało opracowane przez w połowie lat 90-tych i od samego początku zostało uznane za kluczową korzyść płynącą z integracji Galileo/.

Rapid Reprice eliminuje pracochłonny proces związany z ponowną wyceną i wymianą biletów lotniczych, który może trwać do 25 minut. Dzięki automatycznemu przeszukiwaniu zarówno aktualnych jak i historycznych taryf, warunków oraz tras, a następnie wygenerowaniu nowej, właściwej opłaty za przelot, Travelport Rapid Reprice skraca ten proces do 5 minut. Narzędzie to uwzględnia wszystkie mające zastosowanie restrykcje, podatki, doliczenia, zwroty, potrącenia oraz opłaty dodatkowe.

Deirdre Hodge, Travelport GDS Rapid Reprice Global Product Manager, powiedziała: „Ta technologia jest pierwszą w branży na rynku Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jesteśmy bardzo podekscytowani skalą oszczędności czasu i kosztów, na jaką przekłada się wprowadzenie tego rozwiązania u współpracujących z nami biur podróży. Travelport Rapid Reprice rozwiąże mnóstwo problemów, z którymi agenci spotykają się w procesie wymiany biletów, znacznie poprawiając jakość obsługi ich klientów”.

Travelport Rapid Reprice umożliwia przetwarzanie danych maksymalnie do dziewięciu pasażerów w ramach jednej rezerwacji i uwzględnia zarówno taryfy opublikowane, jak i prywatne przewoźników. Ponowna szybka rekalkulacja biletu może być dokonywana przed wylotem, jak również już po rozpoczęciu podróży.

Jérôme Moisan, General Manager w Wielkiej Brytanii i Irlandii zauważył: „Technologia Travelport Rapid Reprice rewolucjonizuje sposób, w jaki branża turystycznego dokonuje wymiany biletów. Ta niezmiernie zaawansowana innowacja stanowi świetny przykład, jak nasze agencje wciąż odnoszą korzyści z integracji systemów GDS Worldspan i Galileo”.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl