Poznańskie Nocne Zwiedzanie Browaru

Poznań może pochwalić się kolejną, wakacyjną atrakcją turystyczną. W lipcu i sierpniu Centrum Wycieczkowe LECH zaprasza na nocne zwiedzanie browaru. Na uczestników imprezy czekają piwne podchody, a więc aktywne odkrywanie tajemnic poznańskiego browaru.

Nocne Zwiedzanie Browaru już na stałe wpisało się w kalendarz wakacyjnych atrakcji Poznania. Tegoroczna formuła znakomicie uzupełnia ofertę turystycznych gier miejskich, które powoli stają się znakiem firmowym Poznania i pokazują, że zwiedzanie może być także ekscytującą zabawą. Co ważne, podobnie jak gry miejskie, nocne zwiedzanie browaru stanie się kapitalną atrakcją także dla obcokrajowców dzięki wprowadzeniu wersji anglojęzycznej – mówi Jan Mazurczak, dyrektor Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Zapraszamy na nocne zwiedzanie browaru wszystkich, którzy lubią zagadki, rywalizację i nagrody za dobrze wypełnione zadania. Właśnie takie są piwne podchody: teren poszukiwań to nocny browar, atmosfera tajemnicy na każdym kroku i oryginalna propozycja poznawania etapów produkcji piwa. Finisz podchodów odbędzie się w pubie, gdzie na spragnionych czeka zimne piwo.

Jak wziąć udział w Nocnym Zwiedzaniu?
Aby wziąć udział w Nocnym Zwiedzaniu Browaru wystarczy zadzwonić na nr 061 66 77 460. Zgłoszenia przyjmujemy od czwartku do piątku, a rezerwacja możliwa jest tylko na najbliższy weekend. Więcej informacji znajduje się na www.zwiedzaniebrowaru.pl.

Nocne wycieczki odbywają się od 3 lipca do 29 sierpnia, w piątki i soboty o godzinie 21.30. Wstęp bezpłatny, do wyboru polska lub angielska wersja zwiedzania. Zapraszamy tylko osoby pełnoletnie!

Film promujący zwiedzanie:

Partnerzy:
Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, portal epoznan, Telewizja WTK.

Centrum Wycieczkowe LECH przy poznańskim browarze istnieje od 2003 roku, od tego czasu odwiedziło je ponad 120 tysięcy gości z kraju i zagranicy. Miłośników piwa i wszystkich zainteresowanych tajnikami produkcji zaprasza na wycieczkę w towarzystwie przewodnika: podczas zwiedzania browaru dowiedzą się co oznacza słowo „brzeczka”, do czego służą olbrzymie miedziane kadzie i jak napełnia się złocistym napojem 17 butelek i 27 puszek w … 1 sekundę.

Poznański browar jest jednym z najnowocześniejszych w Europie, dlatego wycieczka jest nie tylko ciekawa, ale i emocjonująca. W centrum wycieczkowym nie brakuje bowiem atrakcji multimedialnych: trójwymiarowy film o browarze, gra w elektroniczne kapsle, czy wysyłanie maila z gigantycznej puszki mailowej do przyjaciół gwarantują doskonałą zabawę. Dociekliwym proponuje udział w quizie wiedzy o złocistym trunku, w którym nagrodą jest dodatkowe piwo! Na koniec wycieczki zaprasza do pubu na degustację zimnego piwa LECH, a wielbicielom gadżetowych zakupów oferuje szeroki wybór piwnych pamiątek w sklepie.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl