Zdobądź istotną wiedzę na szkoleniach!

Wkrótce odbędzie się kolejne szkolenie z Revenue management w hotelarstwie.

Tym razem celem szkolenia będzie przekazanie istotnej wiedzy dotyczącej zarządzania przychodami w hotelarstwie, które ma ogromne znaczeniu zarówno w promocji obiektu jak i osiągnięciu znaczących zysków.

Ewa Rożnowska, która znana jest w międzynarodowym środowisku hotelarskim poprowadzi i zapozna uczestników z zagadnieniami dotyczącymi hotelarstwa oraz poprowadzi szkolenie. Trenerka może pochwalić się znaczącym doświadczeniem w pracy na stanowisku revenue managera, o którym będzie mówić ale także osiągnęła wiele sukcesów jako specjalista ds. sprzedaży korporacyjnej. Swoją wiedzę na co dzień przekazuje studentom na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

O wcześniejszych edycjach mówi Anna Kowalska-Szczepańska, dyrektor Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy: „Perfekcyjnie merytorycznie i organizacyjnie przeprowadzone szkolenie. W sposób syntetyczny zostały przedstawione wszystkie podstawowe pojęcia, wskaźniki i analizy z zakresu RM. Program szkolenia był realizowany w sposób logiczny i bardzo przemyślany. Nie było informacji zbędnych i tzw. zapełniaczy czasu. Prowadząca jest osobą bardzo kompetentną i doświadczoną, nie tylko w obszarze posiadanej wiedzy na temat revenue management, ale również w zakresie prawidłowej budowy samego szkolenia. Tak trudny temat jak RM został przestawiony w sposób bardzo przystępny i interesujący dla słuchaczy”. Wypowiedź ta powinna być sygnałem na co zwracają uwagę uczestnicy i co zostaje zapamiętane.

Nie tylko organizacja podobnych szkoleń jest ciekawym pomysłem, ale samo uczestnictwo w podobnych kursach może być bardzo korzystne dla rozwoju ośrodków wypoczynkowych czy hoteli. Praktyka i doświadczenie w zarządzaniu jest bardzo ważne, ale nie można zapominać o teorii. Certyfikaty poświadczające zdobytą wiedzę stanowią niejako trofeum ośrodka oraz potwierdzenie jego dobrej marki.

Udostępnienie sal konferencyjnych wiąże się z pewnym prestiżem, więc warto pomyśleć o zorganizowaniu podobnych szkoleń, które z pewnością zaowocują sporą ilością osób i umożliwią pokazanie się z nieco innej strony.


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl