Wyjazd firmowy w hotelu Młyn Klekotki!

Biznesowym spotkaniom nie sprzyja hałas oraz zgiełk wielkich miast. Tylko w ciszy i spokoju można dojść do porozumień i kompromisu. Nic tak nie gwarantuje sukcesu negocjacji jak miejsce, w którym można być całkowicie zrelaksowanym. Młyn Klekotki resort & wydaje się być idealnym miejscem.

To właśnie tu można połączyć przyjemne z pożytecznym i oddać się biznesowym rozmowom w otoczeniu przyrody. W żadnym innym miejscu nie uda się impreza integracyjna czy te typu outdoor.

Ośrodek oferuje sale konferencyjne potrafiące pomieścić nawet 124 osoby, werandę oraz ogród. Sale wyposażone są w sprzęt multimedialny oraz Internet.

Młyn Klekotka resort & spa to miejsce, w którym spotkania biznesowe stają się odpoczynkiem. Nowoczesne centrum nasycone jest historią, znajduje się bowiem w odrestaurowanym majątku młyńskim z XVII w. Otacza go las, jezioro, cisza i uczucie relaksu. Można powiedzieć, że jest to biznesowa idylla.

Na gości czeka wyśmienite jedzenie, zadbano o możliwość zorganizowania spotkań formalnych jak również tych bardziej kameralnych. Spośród sześciu sal konferencyjno-bankietowych można bowiem wybrać te, które pasują do ilości przewidzianych osób.

Miejsce sprzyja prowadzeniu interesów, ale także rozmowom o kulturze, którym towarzyszy degustacja win w winiarni. Przewidziano również organizację balu a nawet wieczoru kabaretowego! Hotel potrafi spełnić każdą potrzebę klienta.

Dla tych, którzy lubią adrenalinę Młyn Klekotki resort & spa przygotował wyprawę paintballową, rajd quadami, a nawet… lot poduszkowcem!

Młyn Klekotki resort & spa zadbał także o tradycję i wzbogacił swój program o elementy regionalnej kultury i mazurski folklor. Na gości czekają wyśmienite przysmaki, na przykład miód pitny czy wypiekane w piecu pod 600 letnim dębem chlebowym, buły drożdzowe. Prawdziwym rajem dla ucha będzie koncert muzyki szantowej.

Kolejnym atutem Hotelu jest jego lokalizacja, oddalony jest od zaledwie 15 km od trasy E7 Warszawa- Gdańsk, a mimo wszystko otacza go spokój i cisza.

W Młynie Klekotki resort & spa spotkania biznesowe wyglądają inaczej, pozbawione są monotonii i konfliktów, konferencje owocują w liczne rozwiązania, a odwiedzający wyjeżdżają z uśmiechem i przekonaniem, że jeszcze tu wrócą. Powyższy przykład pokazuje jak można stworzyć ciekawe miejsce, które może wzbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Nawet nie mając odpowiedniej lokalizacji można przecież zainwestować w atrakcje i to nie tylko te powszechnie przyjęte, ale także te, które początkowo wydają się być nieodpowiednie. Bo czy lot poduszkowcem nie wydaje się być na pierwszy rzut oka zbyt ekstremalny na wyjazd firmowy? Okazuje się, że nie! Tak naprawdę bariery wyznacza nasza pomysłowość.

Warto zadbać o dobre, unikatowe dania, które staną się symbolem miejsca, ciekawy sposób spędzania czasu. Kreatywny wystrój wnętrz również ma ogromne znaczenie, hotel może być modernistyczny lub w stylu retro, liczy się aby pewne cechy charakterystyczne były podkreślone tak mocno, by kojarzyły nam się z konkretnym miejscem. Podobnie nazwa. Młyn Klekotki odrazu określa hotel.

Wyrobienie sobie pewnych charakterystycznych symboli jest równoznaczne z wyrobieniem sobie marki. Inwestycja w bogatą ofertę szybko się zwróci.
Fot. Sala konferencyjna Na Rzece i hotel Młyn KlekotkiMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl