Gdynia promuje się w Berlinie!

W dniach 11 – 15 marca 2009 roku w kompleksie kongresowo – wystawienniczym Messe w Berlinie, odbywa się jedna z największych imprez targowych na świecie – ITB Berlin – czyli targi turystyczne. Bierze w nich udział w tym roku ponad 12 tys. wystawców z całego świata.

Polska promuje swoje atrakcje turystyczne w pawilonie nr 15.1. Polskie stoisko narodowe liczy 1500 m2, na których prezentuje sie 16 regionów i przedstawicieli branży turystycznej.

Status Regionu Partnerskiego Polskiego Stoiska uzyskało w tym roku Pomorze, ze szczególnym udziałem Gdyni. Stoisko Pomorza ma rekordową powierzchnię – 110 m2 oraz 14 wystawców.

Flagowym produktem Gdyni, w zdecydowany sposób wyróżniającym się na tle całego stoiska pomorskiego, jest zlot największych żaglowców świata, który odbędzie się w Gdyni w dniach 2-5 lipca na starcie regat – The Tall Ships’ Races 2009.

Promocji tej imprezy oraz całego regionu towarzyszą na berlińskich targach:

1. konferencje prasowe promujące cały region pomorski dla zagranicznych dziennikarzy
2. występy na scenie: pokazy masaży, zabiegów spa, koncerty szantowe
3. konkursy, oraz poczęstunki tradycyjnymi potrawami morskimi i kuchni kaszubskiej
4. a od 10 marca w hallu głównym nowego dworca głównego w Berlinie – Berlin Hauptbahnhof, położonego w samym centrum (niedaleko Reichstagu i siedziby kanclerza Niemiec), najnowocześniejszego dworca kolejowego Europy – w miejscu, przez które codziennie przechodzi ok. 100 tys. osób – pojawił się mega – billboard promujący Gdynię oraz Gdańsk.


Billboard promujący Gdynię w hallu dworca głównego w Berlinie.

Zwisa on z przeszklonego sufitu (na jednej jego stronie jest Gdyni, na drugiej – Gdańska). Jego powierzchnia, to 200 m kw. Nie sposób go nie zauważyć. poprzez billboard potrwa do końca czerwca br. Koszty tej promocji – 14 tys. euro – poniosła Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.Gdyńskie stoisko na ITB Berlin.

MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl