III edycja Festiwalu Promocji Miast

W dniach 21-22 kwietnia 2009 roku w Warszawie odbędzie się III edycja Festiwalu Promocji Miast i Regionów. Organizatorem i pomysłodawcą projektu jest Grupa StrÄ‚śer w Polsce, lider rynku reklamy zewnętrznej w Polsce i Europie. Festiwal organizowany przez Grupę StrÄ‚śer zyskał miano największego i prestiżowego wydarzenia poświęconego szeroko pojętej promocji miejsc, nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Ideą prowadzonej konferencji w ramach festiwalu jest zwiększenie świadomości konieczności promocji miast i regionów w celu osiągnięcia sukcesów społecznych i gospodarczych.

Konkurs Złote Formaty jest jednym z kluczowych elementów Festiwalu Promocji Miast i Regionów.

Przedsięwzięcie uświadamia jak ważna jest , jest wydarzeniem opiniotwórczym, wyznacza i kształtuje nowe trendy promocji. Stanowi doskonale możliwości współpracy i wykorzystania nowych rozwiązań pomiędzy samorządami, przedstawicielami świata biznesu i reklamy w kreowaniu wizerunku i promocji regionów.

Grupa StrÄ‚śer, swój projekt kieruje do administracji samorządowych, agencji marketingowych, mediów, ekspertów w dziedzinie promocji wizerunku miast.

W tym roku grono liderów promocyjnych zostanie powiększone o kolejne miasta. miejsc – wymaga ciągłych obserwacji trendów na świecie, wyciągania wniosków, ciągłego uczenia się i doskonalenia, by generować coraz skuteczniejsze i efektywniejsze działania.

Dlaczego warto wziąć udział w festiwalu? Nagrodami w konkursie Złote Formaty 2009 są outdoorowe kampanie reklamowe o wartości 150 tys. PLN netto w każdej z pięciu kategorii konkursowych, kampanie reklamowe na nośnikach Infoscreen w Warszawskim Metrze o wartości 20 tys. PLN netto w ramach kategorii: outdoorowa kampania reklamowa, event, serwis WWW oraz wydawnictwo promocyjne. Nagrodą jest również kampania reklamowa na nośnikach Infoscreen w Warszawskim Metrze o wartości 50 tys. PLN netto w ramach kategorii: Działalność promocyjna – GRAND PRIX Festiwalu Promocji Miast i Regionów.

Nagrody będą przyznane Miastom lub Urzędom Marszałkowskim, których projekty zajęły pierwsze miejsca w danej kategorii. Fundatorem tych nagród jest Organizator Konkursu.


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl