Największy zlot żaglowców świata w Gdyni!

Gdynia rozpoczęła promocję tegorocznego Zlotu Żaglowców „The Tall Ships’ Races 2009”, który odbędzie się w dniach 2-5 lipca 2009 roku. W tym celu ruszyła oficjalna strona poświęcona zlotowi największych żaglowców świata, a nad imprezą honorowy patronat objął Prezydent RP.

Na stronie są zamieszczane aktualności dotyczące przygotowań do tej wielkiej imprezy, wspólne odliczanie dni do jej rozpoczęcia oraz informacje o każdym kolejnym żaglowcu ogłaszającym swoje przybycie do Gdyni.

A warto zaznaczyć, że tegoroczny Gdyński Zlot będzie największy w dotychczasowej historii! Na dzień dzisiejszy swój udział potwierdziło już 19 dużych żaglowców klasy A, do której należą największe jednostki biorące udział w regatach, w tym m.in. polski bryg s/y Fryderyk Chopin. Jest to piękny dwumasztowiec długości ponad 44 metrów, z portem macierzystym w Szczecinie.

Na stronie promującej Gdyński Zlot Żaglowców jest bardzo bogate menu, ukryte w syntetycznej, czytelnej i prostej formie. Jest fascynująca historia regat The Tall Ships’ Races, ilustrowana fotografiami – nierzadko unikatowymi (z poprzednich gdyńskich zlotów w 1974, 1992 i 2003 r.) ze zbiorów Muzeum Miasta Gdyni. Atrakcją dla internautów jest także kompendium wiedzy o typach ożaglowania czy zestaw praktycznych informacji turystycznych dotyczących m.in. noclegów, restauracji, miejsc godnych zwiedzania w mieście.

Najłatwiej dostać się na stronę klikając na baner z charakterystyczną grafika „zlatujących” do Gdyni żaglowców pod adresem www.gdynia.pl lub wpisując w przeglądarce adres www.gdynia.pl/zagle

Serwis dostępny jest w dwóch wersjach językowych – po polsku i angielsku.

Warto dodać, że zlot Żaglowców w Gdyni zostanie poprzedzony ogólnopolską kampanią promocyjną. Miasto jeszcze w poprzednim roku zaprosiło agencje reklamowe z całego kraju do składania ofert na pomysł i opracowanie graficzne kampanii reklamowej imprezy.

Wpłynęło 17 prac od agencji reklamowych i artystów grafików za całej Polski. Już dzisiaj można zdradzić, że najatrakcyjniejszym projektem okazała się praca, w której pojawiają się zarówno elementy typowo gdyńskie (zarys portu gdyńskiego widziany „z lotu ptaka”) jak i żeglarskie („zlatujące” do Gdyni żaglowce). Głównym pomył pracy bazuje bowiem na grze słownej z wykorzystaniem słowa „zlot”.

Zapraszamy na stronę gdynia.pl/zagleMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl