Amadeus współpracuje z Transhotel

, wiodący dostawca technologii i rozwiązań dystrybucyjnych dla branży turystycznej, zawarł umowę o strategicznej współpracy z firmą Transhotel, specjalizującą się w globalnej konsolidacji ofert hotelowych i usług turystycznych. Zgodnie z umową, firmy podejmą współpracę w celu ułatwienia biurom podróży dostępu do oferty Transhotel za pośrednictwem systemów rezerwacji firmy .

Amadeus opracowuje rozwiązanie umożliwiające zintegrowanie skonsolidowanej oferty Transhotel w ramach Amadeus Selling Platform, czyli opracowanego przez firmę systemu sprzedaży dla biur podróży. Dzięki temu zdecydowanie prostszy stanie się dostęp do pełnej oferty hotelowej, a proces rezerwacji stanie się łatwiejszy, szybszy i bardziej efektywny.

Korzyścią z wprowadzenia nowego rozwiązania, oprócz rozszerzenia oferty, będzie także możliwość wypłacania z góry prowizji za rezerwacje miejsc w obiektach Transhotel. Pilotażowe wdrożenia programu wprowadzone zostaną na wybranych rynkach już w marcu, zaś wkrótce potem rozwiązanie zostanie udostępnione wszystkim biurom podróży.

W przeciwieństwie do rynku północnoamerykańskiego, w Europie około dwóch trzecich hoteli to placówki niezależne. Firma Amadeus może się poszczycić istotnymi osiągnięciami w integrowaniu ich oferty. Spośród 80 tysięcy placówek dostępnych za pośrednictwem systemu Amadeus, 30% stanowią hotele niezależne. Najnowsza umowa z firmą Transhotel stanowi wielki krok naprzód, zapewniając znaczne rozszerzenie oferty hotelowej dostępnej dla użytkowników systemu Amadeus.

Szeroka Oferta Grupy Transhotel, uzupełnia bogatą ofertę hotelową Amadeus, a dzięki współpracy obu firm, biura podróży zyskają możliwość oferowania swoim klientom większego portfolio hoteli.

„Cieszymy się z zacieśnienia współpracy z firmą Transhotel, pozwoli nam ona zaoferować biurom podróży dostęp do większej liczby hoteli i bogatszej palety usług” – mówi Ian Wheeler, wiceprezes ds. marketingu w firmie Amadeus – „Zawierając umowy z konsolidatorami hotelowymi, zapewnimy biurom podróży możliwość korzystania z usług niezależnych hoteli przy zachowaniu efektywności i niezawodności płynącej z wykorzystania naszego systemu dystrybucji.”

Julio de la Cruz, dyrektor generalny Grupy Transhotel, mówi: „Zacieśnienie współpracy z firmą Amadeus jest ważnym wydarzeniem w historii Transhotel. Pozwoli nam ona dotrzeć do jeszcze większej liczby biur podróży i zapewnić im dostęp do licznych sieciowych, jak też niezależnych hoteli na całym świecie, oferujących usługi we wszystkich grupach cenowych.”


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl