Sylwester 2008 w polskich miastach!

Noc Sylwestrowa jest tą jedyną nocą w ciągu roku, podczas której na całym świecie króluje zabawa, tańce, śpiew i dobra muzyka. Władze dużych, polskich miast doskonale wiedzą jak wykorzystać tą wyjątkową noc do wypromowania swojego miasta.

Miasta takie jak: , i , jak co roku organizują wielkie koncerty, na które zapraszają największe gwiazdy polskiego show biznesu. Miasta te mają szczęście, że podczas organizacji tych medialnych widowisk współpracują z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce. Dzięki nim zabawa sylwestrowa nie jest regionalnym przedsięwzięciem, a ogólnopolską akcją promującą miasto.

W Warszawie koncert sylwestrowy transmitować będzie Telewizja Polsat. Zabawa sylwestrowa po raz pierwszy odbędzie się na placu Konstytucji. W trakcie zabawy sylwestrowej zabrzmią przeboje ABBY. Nie zabraknie największych polskich gwiazd. Podczas koncertu wystąpią: Edyta Górniak, Kayah, Feel i KOMBII.

Koncert we Wrocławiu transmitować będzie TVP2, a zagrają na nim wielkie gwiazdy polskiego, i nie tylko, show biznesu. Do udziału w zabawie zaproszeniu są: Lady Pank, Doda, Stachursky, Bajm, Kaszmir, Formacja Nieżywych Schabuff, Shaun Baker, Arrival, Gosia Andrzejewicz, Modern Talking, Pachanga, Justyna Steczkowska, Paranienormalni.

Kraków przy współpracy z telewizją TVN i TVN Style zaplanował koncert, dzięki któremu stanie się Miastem Kobiet. W koncercie wezmą udział słynne kobiety: Brytyjka Leona Lewis, Belgijka Kate Ryan oraz nasze rodzime artystki: Kasia Kowalska, Natalia Kukulska oraz Tatiana Okupnik.

Inne miasta tj.: Lublin, Rzeszów, Gdynia, Gdańsk też organizują koncerty sylwestrowe z udziałem gwiazd. W Lublinie zagra Big Day, w Rzeszowie: Jama, Strachy na Lachy, Maciej Maleńczuk, Brathanki. W Gdyni: Golden Life oraz Krzysztof Krawczyk, a w Gdańsku: zespół KillerQueen, z repertuarem grupy Queen oraz z USA Elvis Presley z zespołem muzyków i tancerzy.

Żeby zobaczyć te koncerty, nie wystarczy włączyć telewizor, trzeba ciepło się ubrać i udać się pod wielkie sceny, aby poczuć wyjątkową atmosferę nocy sylwestrowej i bawić się razem z innymi.

Wszystkim czytelnikom drogowskaz.com.pl życzymy udanego Sylwestra!


Sztuczne ognie. Copyright:konr4d’s/sxc.huMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl