Sheraton kontynuuje ekspansję w Europie Wsch.

18 grudnia 2008 r. Firma Starwood Hotels & Resorts Worlwide, Inc. ogłosiła zawarcie długoterminowej umowy z Europejskim Funduszem Hipotecznym S.A., na podstawie której będzie zarządzać hotelem Sheraton Mazury Lakes Resort. Otwarcie hotelu, który będzie usytuowany na Mazurach w pobliżu jezior Tałtowisko i Tałty oraz miasta Mikołajki, planowane jest na 2011 rok.

„Bardzo cieszymy się ze współpracy z Europejskim Funduszem Hipotecznym oraz z faktu ogłoszenia naszego wspólnego przedsięwzięcia. Nowy obiekt jeszcze bardziej umocni obecność marki Sheraton w Polsce, która jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie Środkowo – Wschodniej” – powiedział Roeland Vos, prezes Starwood Hotels & Resorts na Europę, Afrykę i Bliski Wschód. „Sheraton Mazury Lakes Resort, wspaniale wkomponowany w malownicze otoczenie, będzie atrakcyjną ofertą zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów, którzy cenią odpoczynek na najwyższym poziomie, gwarantowany przez markę Sheraton.”

Sheraton Mazury Lakes Resort będzie oferował 274 pokoi, w tym 17 luksusowych apartamentów. Wszystkie pokoje wyposażone będą w słynne łózka Sheraton Sweet Sleeper Bed. W hotelowym lobby znajdzie się natomiast centrum komunikacyjne – Link@Sheraton Experienced with Microsoft. Goście będą mogli tam skorzystać z komputerów oraz darmowo połączyć się z internetem, przy okazji integrując się z innymi osobami przebywającymi w Link@Sheraton.

„Wierzymy, że marka Sheraton, która jest światową ikoną, doskonale wpisze się w region mazurski, a poprzez naszą inwestycję jeszcze bardziej zwrócimy uwagę świata na ten dynamicznie rozwijający się region. Przepiękne krajobrazy, jak również dobra promocja regionu, sprawiają, że jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w kraju. W związku z tym ogromnie cieszymy się, że będziemy mogli przyjmować w naszym obiekcie zarówno polskich jak i zagranicznych gości” – powiedział Mirosław Wierzbowski, Prezes Europejskiego Funduszu Hipotecznego S.A.

Sheraton Mazury Lakes Resort będzie posiadał dwie restauracje, kawiarnię, piwniczkę z winami, salę bar & cigar lounge oraz dodatkową restaurację położoną przy basenie. Ponadto obiekt będzie oferował ponad 2200 m2 powierzchni konferencyjnej, dużą salę fitness, basen oraz spa z bogatą ofertą zabiegów upiekszających i relaksacyjnych.

Hotel będzie usytuowany w samym sercu Krainy Wielkich Jezior, wzdłuż najdłuższego w Polsce szlaku żeglownego, w bezpośrednim sąsiedztwie Mikołajek. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na 1 kwietnia 2009 r. a oficjalne otwarcie na 29 kwietnia 2011 r. Hotel będzie zarządzany przez Starwood Hotels & Resorts pod marką Sheraton, a jego właścicielem jest Europejski Fundusz Hipoteczny S.A.

Sheraton Mazury Lakes Resort będzie piątym hotelem marki Sheraton w Polsce, po Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Krakow Hotel, Sheraton Poznan Hotel i Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa oraz siódmym obiektem sieci Starwood w kraju.


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl