Przekroczyliśmy magiczną liczbę 400 postów!

Szanowni Czytelnicy!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu wczorajszym (18.XII.2008) na serwisie drogowskaz.com.pl opublikowaliśmy 400-ny artykuł! Szczęśliwy, jubileuszowy artykuł został umieszczony w dziale: „Promocja regionów” i opowiada o działaniach promujących Gdańsk jako kandydata do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

Sięgając w przeszłość portalu, pierwszy artykuł opublikowaliśmy 27 czerwca 2007r., a poświęcony on był nowej odsłonie Hoteli Orbis. Przez ponad rok udało nam się osiągnąć wiele.

Na łamach drogowskazu, w pięciu działach tematycznych pokazujemy ciekawe strategie promocji polskich miast i regionów, biur podróży, hoteli i spa. Poruszamy ponadto problematykę turystyki biznesowej, obiektów konferencyjnych, jak i systemów dystrybucji wykorzystywanych w branży turystycznej.

drogowskaz.com.pl od samego początku istnienia jest platformą komunikacji i wymiany informacji pomiędzy użytkownikami poszukującymi efektywnych narzędzi i rozwiązań problemów dotyczących branży turystycznej.

Naszym celem, którzy codziennie przyświeca naszej pracy, jest fakt, aby portal drogowskaz.com.pl stał się bogatym źródłem wiedzy dla specjalistów zajmujących się e-marketingiem w branży turystycznej. Mamy nadzieję, że nasze artykuły przyczyniły się już w znaczącym stopniu do stworzenia swoistych „najlepszych praktyk” w zakresie promocji usług i produktów turystycznych.

Codziennie współpracujemy z przedstawicielami urzędów miejskich, urzędów marszałkowskich, biur podróży, hoteli oraz z specjalistami ds. Public Relations wielu firm. Wracając z redakcji do domów uważnie oglądamy uliczne billboardy, by jak najszybciej informować Państwa o nowych kampaniach promocyjnych. Poranna lektura prasy, newsletterów, informacji prasowych i kanałów RSS dostarcza nam wielu tematów do codziennych publikacji.

Z dniem 1 października, Nasz zespół został powiększony o oddział redakcji w Lublinie. Ciągle współpracujemy z organizatorami regionalnych i ogólnopolskich targów i spotkań branży turystycznej.

Miło nam również poinformować, że drogowskaz.com.pl jest w trakcie rozpoczynania współpracy z zagranicznym portalem tourism-review.com i ma szansę stać się jedynym polskim partnerem projektu dla terenu Europy Centralnej.

Cieszy nas również fakt wzrastającej z miesiąca na miesiąc ilości odwiedzin i unikalnych użytkowników. To właśnie to wszystko dodaje nam sił, by jeszcze lepiej wywiązywać się z misji prowadzenia serwisu!

W tym miejscu dziękujemy za już i prosimy o jeszcze :)

Redakcja drogowskaz.com.pl


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl