Najlepszy dostawca technologii lotniczej roku

, dostawca technologii i rozwiązań dystrybucyjnych dla branży turystycznej zdobył prestiżową nagrodę „Najlepszy dostawca technologii lotniczej roku” podczas tegorocznej, drugiej edycji konkursu Aviation Business Awards Middle East 2008, organizowanego w Abu Dhabi.

Amadeus został wyróżniony tą nagrodą spośród innych globalnych firm z branży turystycznej w uznaniu za zaangażowanie w rozwój i dostarczanie rozwiązań technologicznych dla linii lotniczych, portów lotniczych i biur podróży.

„Jesteśmy zaszczyceni tą nagrodą, która potwierdza pozycję firmy Amadeus jako preferowanego partnera technologicznego dla branży turystycznej na Bliskim Wschodzie” – powiedział Fernando Cuesta, dyrektor wykonawczy firmy Amadeus na Bliskim Wschodzie i w Afryce. ”Nasz zespół pracował ciężko żeby stworzyć najlepszą technologię, usługi i bogate oferty turystyczne, dzięki którym nasi klienci mogą skuteczniej zarządzać swoją działalnością. Przyznane wyróżnienie jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania na rzecz tworzenia innowacyjnych, kompleksowych rozwiązań dla branży. Dedykujemy tę nagrodę partnerom i klientom, którzy wspierali Amadeus i doceniali nasze wysiłki.” Podczas ceremonii odbywającej się w Abu Dhabi nagrodę w imieniu firmy Amadeus odebrał Ahmed Youssef, dyrektor ds. projektów specjalnych.

Przykładem osiągnięć Amadeus w tym regionie jest podpisana niedawno umowa z Arabską Organizacją Przewoźników Lotniczych (AACO), na mocy której Amadeus zawarł na prawach wyłączności 10-letnie porozumienia dystrybucyjne z 13 wiodącymi liniami lotniczymi z AACO.

13 linii lotniczych – Air AlgÄ‚Ĺ rie, Afriqiyah Airways, EgyptAir, Etihad Airways, Kuwait Airways, Libyan Airlines, Qatar Airways, Saudi Arabian Airlines, Sudan Airways, Syrian Arab Airlines, Tunisair Yemen Airways i Royal Air Maroc odpowiada za 68 procent rezerwacji wykonywanych przez biura podróży w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Amadeus został również uhoronowany ze względu na inne sukcesy w tym regionie:

• Grupa linii lotniczych na Bliskim Wschodzie korzystających obecnie z rozwiązań e-commerce Amadeus obejmuje Etihad, Royal Air Maroc, Middle East Airlines i Qatar Airways. Amadeus jest czołowym na świecie dostawcą technologii do rezerwacji online, z którego rozwiązań korzysta ponad 250 stron internetowych należących do ponad 80 linii na ponad 110 rynkach.

• Linie Etihad Airways, EgyptAir, Libyan Airways, Middle East Airlines i Qatar Airways korzystają z rozwiązania AltÄ‚Ĺ a Customer Management Solution (CMS), zarządzając przy jego pomocy usługami na rzecz klientów – od rezerwacji po odprawy. Jest to pakiet technologii społecznościowych nowej generacji, które pomagają przewoźnikom wyeliminować starsze systemy i połączyć budżety IT, zmniejszając jednostkowe koszty. Około 140 różnych linii lotniczych na całym świecie wdrożyło co najmniej jeden składnik AltÄ‚Ĺ a CMS.

Ostatnio Amadeus wprowadził także rewolucyjną platformę, która łączy najlepsze cechy bezpośrednich i pośrednich kanałów dystrybucyjnych linii lotniczych. Dzięki temu przewoźnicy mogą funkcjonować w sposób bardziej zbliżony do firm detalicznych, sprzedając za pośrednictwem . Platforma Airline Retailing Platform, rozwijana we współpracy z najważniejszymi przewoźnikami na całym świecie, łączy tradycyjne atuty systemu GDS: globalny zasięg, wyższą sprzedaż z efektywnością i target marketingiem.

Coroczne nagrody Aviation Business Awards służą wyróżnieniu doskonałości w branży turystycznej. O ich przyznaniu decydują głosy kapituły niezależnych jurorów. Nagrody stanowią wyraz uznania dla podmiotów, które wyróżniają się na rynku i osiągają doskonałość pod względem innowacyjności oraz wkładu w rozwój branży.


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl