Po Warszawskich Spotkaniach Biznesowych

W dniach 19-20 listopada 2008r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, już po raz jedenasty odbyły się Warszawskie Spotkania Biznesowe – Targi Branży Konferencyjnej oraz Forum Ekonomiczne. Jest to impreza skierowana, przede wszystkim do środowisk biznesowych, akademickich i organizacji społecznych oraz firm poszukujących nowych kontaktów biznesowych.

Zaplanowano ambitny program sesji tematycznych pod hasłem „Jak dziś zmierzyć się z wyzwaniami burzliwego świata?”. Wybór akurat, takiego tematu jest, oczywiście spowodowany kryzysem na globalnych rynkach finansowych. Na spotkaniach omawiano m.in. współczesne wyzwania ekonomiczne, nowe technologie, współczesne trendy marketingu i sprzedaży.

Istotnym punktem, tych spotkań, było również podkreślenie istoty tzw. turystyki biznesowej: oferty szkoleń, rozwoju menedżerskiego, sprzętu i oprogramowań, sal i terenów na biznesowe spotkania, konferencje, kongresy i eventy firmowe. Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Pan Rafał Szmytke, mówił o szybkim rozwoju tej gałęzi turystyki i prognozował, że Polska w niedługim czasie nadrobi zaległości.

W spotkaniach, tych wzięli udział menedżerowie firm, instytucji, izb gospodarczych i innych organizacji z całej Polski i z zza granicy, oraz około 150 wystawców z ekspozycjami. Swoje ekspozycje wystawiały firmy z branży farmaceutycznej i medycznej, banki i instytucje finansowe, firmy ubezpieczeniowe, firmy przemysłowe i usługowe, firmy doradcze i agencje Public Relations. Odwiedzający mieli szansę nagrodzić wyróżniające się ich zdaniem stoiska. Nagrodzeni zostali: Hotel Sympozjum z Krakowa – za najlepszą aranżację stoiska zabudowanego, IKA (Ludzie, Przygoda Doświadczenie) – za najlepszą aranżację powierzchni niezabudowanej, natomiast RACE PRO zdobyła nagrodę publiczności.

Organizator imprezy Firma Meetings Management, w zaproszeniu podpierała się rekomendacjami osób, ze środowiska politycznego m.in. Prezydent Miasta Stołecznego Pani Hanna Gronkiewicz – Waltz, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki – Katarzyna Sobierajska. Trzeba sobie zadać pytanie, czy rekomendacja osób ze środowiska politycznego na spotkanie dotyczące biznesu jest aby na pewno trafna? Czy nie warto byłoby się postarać o rekomendację osoby działającej w biznesie i odnoszącej sukcesy, która byłaby jednocześnie o wiele bardziej wiarygodna?

Żywe wypowiedzi właścicieli firm byłyby większą zachętą do uczestnictwa w Spotkaniach Biznesowych. Warto pokusić się w przyszłym roku o tego typu opinie, dzięki którym liczba zwiedzających będzie na pewno większa.Przykładowe Rekomendacje Patronów Warszawskich Spotkań Biznesowych 2008MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl